وکلا: برداشت پول از FTX ممکن است سال ها یا حتی دهه ها طول بکشد


پیچیدگی‌هایی که با دارایی‌های دیجیتال، ورشکستگی فرامرزی و حوزه‌های قضایی رقیب به وجود می‌آیند می‌تواند سال‌ها به جدول زمانی اضافه کند.

در حالی که سرمایه گذاران متعجب هستند که چه زمانی می توانند وجوه خود را از صرافی ارز دیجیتال FTX که اکنون ورشکسته شده است پس بگیرند، وکلای ورشکستگی هشدار می دهند که ممکن است “دهه ها” طول بکشد.

صرافی رمزارز به همراه 130 شرکت وابسته، در 11 نوامبر برای حمایت از ورشکستگی فصل 11 در ایالات متحده ثبت نام کردند.

استفان ارل، وکیل ورشکستگی، شریک شرکت کوردیس در استرالیا، گفت که «تحقق» دارایی‌های رمزنگاری در فرآیند انحلال، و سپس کشف نحوه توزیع وجوه، که این فرآیند احتمالاً سال‌ها طول می‌کشد، «تمرین عظیم» خواهد بود. دهه ها

او گفت که این به دلیل پیچیدگی هایی است که با مسائل ورشکستگی فرامرزی و حوزه های قضایی رقیب همراه است.

Earel هشدار داد که کسانی که «کریپتو به کریپتو معامله می‌کنند» ممکن است «سال‌ها» توزیعی را مشاهده نکنند، و خاطرنشان کرد که متأسفانه کاربران FTX همسو با بقیه هستند، از جمله سایر طلبکاران، سرمایه‌گذاران و سرمایه‌گذاران سرمایه‌گذاری خطرپذیر.

سایمون دیکسون، بنیانگذار پلتفرم سرمایه گذاری جهانی BnkToTheFuture، صدای فعال در روند ورشکستگی درجه سانتیگراد، خاطرنشان کرد که هرکسی که دارایی در FTX داشته باشد، با کمیته ای از طلبکاران که برای نمایندگی منافع آنها تشکیل شده است، طلبکار خواهند بود.

وی تصریح کرد: بسته به اینکه پس از هزینه های ورشکستگی چه چیزی باقی می ماند، در نهایت دارایی های باقی مانده در اختیار طلبکاران قرار می گیرد.

به گفته مدیر عامل بایننس استرالیا، این هزینه ها با توجه به زمان بازیابی وجوه می تواند زیاد باشد و او بیان می کند که این به معنای هزینه های قانونی و اداری بیشتر است که بر بازگشت مشتریان تأثیر می گذارد.

در همین حال، ایرینا هیور، وکیل دارایی‌های دیجیتال، شریک قانون کیستون در امارات، به کوین تلگراف گفت که کاربرانی در خاورمیانه هستند که درد فروپاشی FTX را احساس می‌کنند، زیرا این منطقه سومین پایگاه کاربر بزرگ FTX است.

هیور توضیح داد که از آنجایی که FTX قبلاً مجوز و نظارت نظارتی را از رگولاتور تازه تأسیس سازمان دارایی‌های مجازی دبی (VARA) دریافت کرده است، چالش‌های بزرگی برای تنظیم‌کننده‌ها ایجاد می‌کند، زیرا آنها در حال حاضر یک “شکست نظارتی بزرگ” در دست دارند.

هیور گفت که تنها زمانی که FTX مراحل ورشکستگی فصل 11 را طی کند، حقوق طلبکاران توسط سیستم حقوقی، از جمله دادگاه ها و مدیران ورشکستگی، نظارت خواهد شد.

مربوط: صرافی ناموفق ارزهای دیجیتال FTX بررسی استراتژیک دارایی های جهانی را آغاز می کند

هیورز به افرادی که از فروپاشی FTX متحمل آسیب قابل توجهی شده اند توصیه می کند که به دنبال مشاوره حقوقی و ملاقات با “سایر افراد آسیب دیده” باشند.

سقوط اخیر FTX پیامدهای قابل توجهی برای سرمایه گذاران در سراسر جهان داشته است. به نظر می رسد که صرافی رمزارز اخیراً ورشکسته ممکن است “بیش از 1 میلیون طلبکار” داشته باشد. بر اساس مقاله رویترز که در 20 نوامبر منتشر شد، صرافی ورشکسته ارزهای دیجیتال «حدود 3.1 میلیارد دلار» به 50 طلبکار بزرگ خود بدهکار است.


نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید