برای سولانا (SOL) ETF آماده شوید: آنتونی اسکاراموچی


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • برایان کلی انتظار دارد که Solana ETF راه اندازی شود
  • در اینجا مشکل بالقوه SOL ETF است

آنتونی اسکاراموچی، سرمایه‌دار طرفدار رمزارز ایالات متحده و یکی از بنیانگذاران صندوق سرمایه‌گذاری SkyBridge، به شبکه رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) مراجعه کرد تا نگاهی اجمالی به ارز دیجیتال بعدی که صندوق قابل معامله در مبادله راه اندازی می‌کند را به اشتراک بگذارد.

او معتقد است که این سولانا (SOL)، پنجمین ارز دیجیتال بزرگ با ارزش بازار 74,257,065,079 دلار خواهد بود.

امروز، اسکاراموچی توییتی منتشر کرد که در آن به جامعه جهانی ارزهای دیجیتال توصیه کرد که آماده شوند و گفت: «ما ETF SOL را خواهیم خرید».

برایان کلی انتظار دارد که Solana ETF راه اندازی شود

پیش بینی مشابهی در اوایل این هفته توسط برایان کلی، موسس و مدیر عامل BKCM LLC و یکی از مشارکت کنندگان کلیدی CNBC منتشر شد. وی خاطرنشان کرد که بیت کوین، اتریوم و سولانا احتمالاً «سه مورد بزرگ این چرخه» هستند.

یازده ETF بیت کوین در ماه ژانویه توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایید شد. ETF های نقطه ای اتریوم دیروز، 23 می، بر خلاف انتظارات نزولی بسیاری از کارشناسان، ناگهان چراغ سبز نشان دادند. اکنون هم سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی و هم سرمایه‌گذاران نهادی بدون نیاز به مالکیت مستقیم به دومین ارز دیجیتال بزرگ دسترسی خواهند داشت، اما می‌توانند ETF را خریداری کنند. سهام مبتنی بر اتریوم

مرتبط با

در اینجا مشکل بالقوه SOL ETF است

با این حال یک مشکل وجود دارد. SOL از جمله آلتکوین هایی است که SEC آن را به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده برچسب گذاری کرده است. بیت‌کوین و اتریوم تاکنون تنها ارزهای رمزنگاری شده‌ای هستند که رگولاتور آن‌ها را کالا می‌داند. با این حال، وضعیت اتریوم در حال حاضر متزلزل به نظر می رسد.

با این حال، پس از شکایت SEC از کوین‌بیس و کراکن به دلیل ارائه خدمات سهام‌داری به مشتریان آمریکایی، ETF‌های نقطه‌ای تأیید شدند، و صادرکنندگان اشاره به سهام‌داری ETH را از پرونده‌های خود حذف کردند و ارزهای رمزنگاری‌شده برای سهام‌داری با SOL و ETH در میان آنها ارائه شد. به عنوان اوراق بهادار مشخص شده است. تنها استثنا برای XRP در سال گذشته ایجاد شد، زیرا SEC تا حدودی پرونده وضعیت ارز دیجیتال را به ریپل باخت.

شاید این امر باعث شد که BlackRock، یک صادرکننده عمده بیت کوین و اتریوم ETF، در اوایل سال جاری برای یک صندوق قابل معامله در مبادلات مبتنی بر XRP اقدام کند.

جیمز سیفارت، تحلیلگر ارز دیجیتال بلومبرگ و ETF روز پنجشنبه توییت کرد که تقاضای زیادی برای آلتکوین نمی بیند. او حتی به طور خاص لایت کوین و دوج کوین را نام برد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید