بانک فدرال بزرگ آلمان رمزنگاری را برای بازیکنان نهادی پذیرفته است: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

چشم‌انداز مالی آلمان در آستانه تحولی مهم است زیرا بزرگترین بانک فدرال آلمان برنامه‌های خود را برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال با هدف قرار دادن سرمایه‌گذاران نهادی اعلام کرد.

این حرکت پیشگامانه توسط بانک نشان دهنده پذیرش و پذیرش رو به رشد دارایی های دیجیتال در بخش مالی سنتی است.

با توجه به این بلومبرگبزرگترین بانک فدرال آلمان اعلام کرده است که قصد دارد خدمات نگهبانی ارز دیجیتال را به سرمایه گذاران نهادی ارائه دهد که نقطه عطفی در ادغام دارایی های دیجیتال در سیستم های بانکداری سنتی است.

بزرگترین بانک فدرال آلمان، Landesbank Baden-Württemberg (LBBW)، قصد دارد با همکاری صرافی Bitpanda، ارائه خدمات نگهبانی ارزهای دیجیتال را آغاز کند.

LBBW و Bitpanda روز دوشنبه اعلام کردند که در نیمه دوم سال 2024 ارائه خدمات نگهداری رمزارز را به مشتریان نهادی و سازمانی آغاز خواهند کرد.

انتظار می رود ورود بزرگترین بانک فدرال آلمان به بازار ارزهای دیجیتال راه های جدیدی را برای سرمایه گذاران نهادی برای دسترسی به دارایی های دیجیتال باز کند. همانطور که ارزهای دیجیتال به عنوان یک طبقه دارایی محبوبیت پیدا می کنند، موسسات به طور فزاینده ای به دنبال گسترش در این بخش در حال ظهور هستند.

بانک‌های آلمانی و مدیران دارایی‌ها بیشتر درگیر دارایی‌های رمزنگاری، ارائه خدمات نگهبانی و توسعه محصولات برای طبقه دارایی شده‌اند، پیش از قانون اتحادیه اروپا که انتظار می‌رود در اواخر سال جاری اجرایی شود. دویچه بانک در حال ساخت سرویس نگهداری دارایی های دیجیتال است و واحد DWS آن بخشی از کنسرسیومی است که در حال توسعه استیبل کوین های یورو است.

همانطور که ارزهای دیجیتال توجه و شناخت جهانی را به خود جلب می کنند، انتظار می رود این حرکت باعث رشد و نوآوری بیشتر در صنعت شود و در نتیجه سرمایه گذاری و علاقه سرمایه گذاران نهادی افزایش یابد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید