رشد موج فروش بیت کوین آلمان، 282.74 بیت کوین به بیت استمپ


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

دولت آلمان به فروش مستمر دارایی های بیت کوین (BTC) خود ادامه داد. ساعاتی پیش 832.7 بیت کوین به ارزش تقریبی 52 میلیون دلار از این حساب منتقل شد. راستی به گفته Lookonchain، این آخرین مورد از یک سری انتقال‌های خارجی است که در مجموع 282.7 بیت کوین به Bitstamp، Coinbase و Kraken ارسال شده است که ارزش آن تقریباً 17.65 میلیون دلار است.

جولای با سرکوب متفاوتی در رابطه با سبد بیت کوین دولت آلمان همراه شد. این اولین باری نیست که دولت مقداری از بیت کوین خود را به پلتفرم‌های تجاری متمرکز می‌فرستد تا بتوان آن را کدگذاری کرد.

مرتبط با

بیت کوین آغاز شده معاملات روز سه شنبه چرخشی مثبت داشت. با این حال، اخبار فروش آلمان این مسیر رشد را از مسیر خارج کرد. در زمان نگارش این مقاله، بیت‌کوین با 62636.82 دلار در حال تغییر است که تقریباً 0.2 درصد در 24 ساعت کاهش یافته است. مقامات آلمانی در طی دو هفته نزدیک به 3000 بیت کوین به صرافی های مرکزی (CEX) ارسال کردند.

با فروش تاکنون، آلمان اکنون مجموعاً 43859 بیت کوین در کیف پول خود دارد که ارزش کل آن 2.74 میلیارد دلار است. این دارایی بیت کوین که دولت شروع به فروش آن کرده است، هیچ خطری ندارد زیرا از شبکه های مجرمانه رمزنگاری مصادره شده است.

این اقدام مقامات آلمانی منعکس کننده اقدامات دولت ایالات متحده است. هفته گذشته دولت متأثر، تحت تأثیر، دچار، مبتلا به ارزش تقریبی 240 میلیون دلار پول رمزنگاری شده به صرافی Coinbase. اقدامات این دولت‌ها در چند وقت اخیر کمکی به ثبات بازار نکرده است و حرکت وجوه به سمت بازارهای سهام فروشندگی را نشان می‌دهد.

مرتبط با

اگر این فروش ادامه یابد، می تواند بر احساسات بازار پیرامون بیت کوین تأثیر بگذارد. در حالی که این ممکن است با امواج ورودی اخیر جبران شود ETF های بیت کوین را شناسایی کنیداگر سرمایه‌گذاران خرد همچنان بار سنگین فروش‌های غیرقانونی دولتی را تحمل کنند، ممکن است دستیابی به یک بازار سالم با رشد پایدار دشوار باشد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید