دولت آلمان نمی تواند فروش بیت کوین را متوقف کند


دولت آلمان موج ایجاد کرد یک انتقال بزرگ دیگر در بازار ارزهای دیجیتال اتفاق افتاد.

بر اساس پلتفرم تحلیل بلاک چین Lookonchain، تنها چند ساعت پیش 700 بیت کوین دیگر منتقل شد.

آخرین انتقال پس از آن صورت گرفت که جوآنا کوتار، یکی از اعضای مستقل پارلمان آلمان، از دولت خواست تا انحلال دارایی های بیت کوین باقی مانده خود را متوقف کند. این سیاستمدار دوستدار ارزهای دیجیتال استدلال کرد که بزرگترین سکه به طور بالقوه می تواند به عنوان یک محافظ تورم عمل کند و در عین حال حاکمیت اقتصادی و نوآوری را نیز ارتقا دهد.

مرتبط با

با این حال، به نظر می رسد که این ادعاها در حالی که دولت آلمان به فروش گسترده خود ادامه می دهد، ناشنوا مانده است.

Lookonchain تخمین می زند که دولت آلمان تاکنون 819 میلیون دلار بیت کوین را انتقال داده است. این بیت کوین به ارزش حدود 2.3 میلیارد دلار ادامه می‌دهد، به این معنی که بازار آسیب‌دیده ارزهای دیجیتال همچنان می‌تواند با فشار فروش زیادی مواجه شود.

ثروت بیت کوین آلمان از کجا می آید؟

ثروت بیت کوین آلمان از Movie2k.to به دست آمد. این وب‌سایت محتوای رسانه‌های غیرقانونی، از جمله فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی پرطرفدار را که در اینترنت موجود است، جمع‌آوری می‌کند. به جای میزبانی این محتوا، به سادگی قابلیت جستجو را در اختیار کاربران خود قرار داد.

مرتبط با

در اوج محبوبیت، Movie2k.to به یکی از محبوب ترین وب سایت ها تبدیل شد. آلماناین غول رسانه های اجتماعی حتی از توییتر نیز پیشی گرفت. با این حال، در می 2013 پس از سال ها تلاش استودیوهای بزرگ فیلم برای تعطیلی آن بسته شد.

مقامات آلمانی 50000 بیت کوین را از یکی از اپراتورهای این وب سایت بدنام کشف و ضبط کردند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید