Gensler به‌روزرسانی مهمی را در مورد فرآیند تأیید ETF اتریوم ارائه می‌کند


در حین مکالمه تک به تک گزارش در اجلاس سرمایه‌گذاری بلومبرگ در نیویورک، گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، گفت که فرآیند تأیید برنامه‌های مختلف ETF اتریوم (ETH) “به آرامی” پیش رفته است.

اما Gensler دقیقا نمی داند که این محصولات چه زمانی ممکن است شروع به معامله کنند. وی خاطرنشان کرد: مدیران دارایی باید قبل از راه اندازی، افشای مناسب را انجام دهند.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayرئیس SEC قبلاً اعلام کرده بود که ETF های اتریوم تابستان امسال راه اندازی می شوند.

مرتبط با

هفته گذشته، چندین صادرکننده بالقوه Ethereum ETF، از جمله غول مالی BlackRock، اظهارنامه‌های ثبت نام اصلاح‌شده‌ای را که حاوی اطلاعاتی درباره کارمزدها و سرمایه‌گذاری‌های اولیه است، ثبت کردند.

اوایل امروز، شرکت مالی VanEck نیز فرم 8-A را ارسال کرد تا به تایید نهایی برنامه ETF اتریوم خود نزدیک شود.

اریک بالچوناس، تحلیلگر بلومبرگ ETF پیش بینی کرد که محصولات ETF اتریوم می توانند در موارد زیر عرضه شوند: 2 جولای. به گفته این کارشناس، آخرین حرکت VanEck نوید خوبی برای این پیش بینی است.

مرتبط با

SEC صنعت ارزهای دیجیتال را با فرم های غیرمنتظره 19b-4 در ماه مه شوکه کرد. با این حال، این تنها اولین گام در روند تأیید مداوم بود. اکنون آژانس باید چندین فرم ثبت نام S-1 را سبز کند که به ETF های اتریوم اجازه می دهد فعال شوند.

در اواخر ماه مه، غول بانکی JPMorgan پیش‌بینی کرد که ETF‌های نقطه‌ای اتریوم که هنوز راه‌اندازی نشده‌اند، سطح تقاضای مشابه همتایان خود را که رکوردشکن بیت‌کوین بودند، در اوایل امسال جذب نخواهند کرد. تحلیلگران انتظار دارند که این محصولات تنها در سال جاری 3 میلیارد دلار سرمایه جذب کنند. این تنها بخش کوچکی از کل ورودی ثبت شده توسط ETF های بیت کوین خواهد بود.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید