جنسیس به مشتریان می گوید که پس از درخواست جمینی، به زمان بیشتری برای رسیدگی به مشکلات مالی نیاز دارد

جنسیس به مشتریان می گوید که پس از درخواست جمینی، به زمان بیشتری برای رسیدگی به مشکلات مالی نیاز دارد


درار اسلام، مدیرعامل موقت جنسیس، نامه دومی را به مشتریان ارسال کرده است که می‌گوید وام‌دهنده کریپتو در حال کار بر روی مسائل نقدینگی ناشی از سقوط FTX است، اما آنها هنوز آنجا نیستند.

درار اسلام، مدیرعامل موقت بازار کریپتو و وام دهنده جنسیس، نامه ای به مشتریان ارسال کرده و آنها را از تلاش های خود برای حمایت از امور مالی شرکت و ادامه برداشت وجه و صدور وام های جدید مطلع کرده است. این نامه که در 4 ژانویه ارسال شد، دو روز پس از تبادل توییتر بین بری سیلبرت، مدیر عامل شرکت جنسیس، مالک گروه ارز دیجیتال، و کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران صرافی رمزنگاری جمینی، منتشر شد که در آن وی از مدیریت جنسیس توسط وینکلووس انتقاد کرد. چالش ها و مسائل.

بر اساس گزارشی که در 4 دسامبر در بلومبرگ منتشر شد، اسلام در این نامه گفت: “ما معتقدیم که می توان به راه حلی دست یافت.” اما اسلام گفته است:

ما متعهد هستیم که در سریع ترین زمان ممکن اقدام کنیم، اما این یک روند بسیار پیچیده است که زمان بیشتری را می طلبد.»

Winklevoss نامه سرگشاده ای را در 2 ژانویه منتشر کرد که در آن سیلبرت را به “درگیر شدن در تاکتیک های مخرب حواس پرتی” در رابطه با بدهی 900 میلیون دلاری جنسیس به جمینی متهم کرد. وینکلووس افزود: «ما از شما می‌خواهیم علناً متعهد شوید که برای حل این مشکل تا 8 ژانویه 2023 با یکدیگر همکاری کنید. او درخواست را در این مورد تکرار کرد، اما سیلبرت آن را نپذیرفت.

مشکلات مالی فعلی جنسیس به دلیل وجوه قفل شده در حساب معاملاتی FTX است. این شرکت در 10 نوامبر اعلام کرد که تقریباً 175 میلیون دلار در حساب خود دارد که دیگر قابل دسترسی نیست. جنسیس برداشت ها را در 16 نوامبر متوقف کرد و طبق گزارش ها، بانک سرمایه گذاری Moelis & Company را برای مشورت در مورد تجدید ساختار هفته بعد وارد کرد.

اسلام در نامه‌ای در 7 دسامبر به مشتریانش گفت که «به جای چند روز، هفته‌های بیشتری طول می‌کشد تا ما در مسیری رو به جلو حرکت کنیم» به سمت بهبودی مالی.

مرتبط: با تداوم اعصاب بیش از DCG، اطمینان ETH در مقیاس خاکستری به رکورد 60٪ تخفیف نزدیک می شود

جمینی بانک سرمایه گذاری Houlihan Lokey را استخدام کرد تا به جنسیس کمک کند تا طرحی را برای “حل مسائل نقدینگی” ارائه دهد که جمینی را از پرداخت 900 میلیون دلاری که طبق گزارش ها به اعضای برنامه کازان بدهکار بود، باز می داشت. Winklevoss یک مهلت یک هفته ای برای پاسخگویی به این طرح در 20 دسامبر تعیین کرده است. در 27 دسامبر، سرمایه گذاران از Winklevoss و یکی از بنیانگذاران Gemini، Tyler Winklevoss شکایت کردند و آنها را متهم به کلاهبرداری و نقض قوانین اوراق بهادار برای وجوه بلوکه شده در برنامه Win کردند.
نویسنده: Derek Andersen

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉