DCG می گوید معامله جنسیس به دلیل ادعاهای طلبکار جدید قطع شد


طبق طرح تسویه اولیه، انتظار می رفت طلبکاران جنسیس 80 درصد از وجوه از دست رفته به دلیل ورشکستگی را پس بگیرند.

شرکت ارزهای دیجیتال مشکل دار جنسیس کپیتال، دو ماه پس از معامله اولیه، معامله توسط طلبکاران قطع شد و نگرانی ها در مورد زمان بندی فرآیند افزایش یافت.

شرکت مادر جنسیس، گروه ارز دیجیتال (DCG)، در 25 آوریل در توییتر. مسئله بیانیه ای که پیدایش درخواست میانجیگری کرده است. این شرکت گفت که معامله جنسیس ممکن است به دلیل مطالبات مجدد از طلبکاران مشکل ساز باشد.

در فوریه، Genesis Capital پس از دستیابی به “توافق اصولی” با DCG و طلبکاران آن، یک توافق جامع با دادگاه ورشکستگی ارائه کرد. طبق طرح بازسازی پیشنهادی، طلبکاران Genesis تحت طرح تسویه eFirst، انتظار می رفت که طلبکاران Genesis 80٪ از وجوه از دست رفته به دلیل ورشکستگی را پس بگیرند. انتظار می رفت 80 درصد از وجوه از دست رفته به دلیل عملیات در حال سقوط شرکت بازیابی شود.

به گفته DCG، چند ماه بعد، طلبکاران جنسیس سرانجام ادعاهای خود را مطرح کردند و روند دادگاه در حال انجام را مختل کردند.

DCG گفت: «در حالی که با توجه به دخالت محدود طلبکاران جنسیس از زمان تشکیل پرونده در فوریه، درک این منطق دشوار است، اما واضح است که زیرمجموعه ای از طلبکاران تصمیم گرفته اند از تسویه حساب قبلی خارج شوند.

DCG خاطرنشان کرد که مصمم است به یک توافق حل و فصل منصفانه برای همه دست یابد و باید خواسته های جدید را در برابر امتیازات قبلی در نظر بگیرد. این شرکت گفت:

وی گفت: “ما نمی دانیم که آیا صدها هزار طلبکار فردی از این تحول مطلع هستند یا خیر، اما آخرین مانور روند دادگاه را طولانی می کند.”

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، جنسیس در ژانویه 2023 برای بخش 11 ورشکستگی در ناحیه جنوبی نیویورک ثبت نام کرد. در تشکیل پرونده، بدهی های شرکت بین 1 تا 10 میلیارد دلار و دارایی های آن در همین محدوده برآورد شده است.

مرتبط با: Gemini و Coinbase پیشنهاد دهندگان جدید در مزایده سلسیوس هستند: گزارش

جنسیس یکی از چندین شرکت در بازار ارزهای دیجیتال است که تحت تاثیر بحران نقدینگی بزرگ ناشی از سقوط صرافی FTX قرار گرفته است. دیگر شرکت‌های رمزنگاری مشکل‌دار عبارتند از وام‌دهنده کریپتو سلسیوس، صرافی رمزنگاری Winklevoss Gemini، شرکت ارزهای دیجیتال Three Arrows Capital و غیره.

مجله: از SNL و The Tonight Show تا Sotheby’s: برایان برینکمن خالق NFT
نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید