وام دهندگان جنسیس معامله DCG را “کاملا ناکافی” توصیف می کنند


در توافق اصولی که توسط DCG و طلبکاران انجام شد، عنوان شد که Ad Hoc Group و Gemini از این توافقنامه حمایت نکردند.

وام دهندگان وام دهنده ورشکسته ارزهای دیجیتال جنسیس از آخرین توافقنامه تسویه حساب اصولی با سایر طرف ها، از جمله گروه ارز دیجیتال (DCG) ناراضی هستند.

گروه Ad Hoc، متشکل از وام دهندگان Genesis Global Capital (GGC)، به نمایندگی از وکلای برایان روزن و جردن سازانت، به به روز رسانی طرح ورشکستگی عمومی در 29 اوت پاسخ داد و تسویه حساب را در اصل “کاملاً ناکافی” توصیف کرد.

در یک به‌روزرسانی عمومی که ساعاتی پیش منتشر شد، بیان شد که DCG به توافقی اصولی با طلبکاران و بدهکاران بدون تضمین جنسیس (UCC) دست یافته است و بازپرداخت‌هایی معادل 70 تا 90 درصد به دلار آمریکا ارائه می‌کند. این به روز رسانی تاکید کرد که نه گروه Ad Hoc و نه صرافی Gemini از توافق اعلام شده در به روز رسانی طرح در اصل حمایت نمی کنند.

در این به‌روزرسانی آمده است: «اگرچه میانجی‌گری به پایان رسیده است، اما بحث‌های سازنده با گروه Ad Hoc و Gemini در رابطه با توافق توافق‌شده فوق ادامه دارد».

در پاسخ، گروه Ad Hoc تاکید کرد که در اصل از قرارداد پیشنهادی حمایت نمی کند و گفت که مشارکت DCG برای پوشش مبالغ وام “کاملا ناکافی” است. وام دهندگان استدلال کردند که وام گیرندگان و UCC برای به حداکثر رساندن بازیابی طلبکاران “مایلی به پیروی از تعهدات امنیتی خود ندارند” و در عوض به دنبال این بودند که پایه و اساس را پشت سر آنها بگذارند. فایل اضافه شد:

«گروه Ad Hoc، که شامل ده‌ها طلبکار است که این دارایی‌ها برای آنها حیاتی است، چنین تجملی را ندارد و نمی‌تواند از شرایط پیشنهادی به‌روزرسانی طرح که به DCG اجازه می‌دهد دست نخورده باقی بماند و در واقع کمتر از آنچه قبلاً تعهد شده است، پشتیبانی کند.»

وام دهندگان جنسیس همچنین استدلال کردند که DCG نباید حق انتشار غیرموافقه شخص ثالث را داشته باشد که افراد غیر وام گیرنده را از مسئولیت در قبال سایر غیر وام گیرندگان بدون رضایت همه مدعیان بالقوه آزاد می کند.

مرتبط با: جمینی شکایتی علیه SEC داد و خواستار ساده نگه داشتن آن شد

گروه Ad Hoc استدلال می‌کند که بدهکاران و UCC علیه DCG و طرف‌های مرتبط با آن توافق کرده‌اند تا «به‌طور نامناسب باعث آزادسازی مطالبات شخص ثالث شوند».

وام دهندگان گفتند: “به جای دریافت 630 میلیون دلار سررسید و سررسید 3 ماه پیش، DCG اکنون فقط 275 میلیون دلار پرداخت خواهد کرد و 328.8 میلیون دلار دیگر را طی 2 سال آینده پرداخت خواهد کرد.”

“هیچ سناریوی قابل قبولی وجود ندارد که در آن این کمک ها به عنوان یک سهم دارایی قابل توجه برای معافیت شایستگی از حقوق ارث در نظر گرفته شود، چه رسد به ادعاهای طلبکار شخص ثالث.”

جنسیس یکی از شرکت‌های وام‌دهنده کریپتو است که تحت تأثیر زمستان کریپتو 2022 قرار گرفته است. وام دهنده در ژانویه 2023 پس از تعلیق برداشت ها به دلیل بحران عظیم نقدینگی در اواسط نوامبر 2022، اعلام ورشکستگی کرد. طبق گزارش ها، این شرکت بیش از 3.5 میلیارد دلار به 50 شرکت برتر بدهکار است. طلبکاران، از جمله شرکت هایی مانند جمینی.

مجله: آسیا اکسپرس: استخراج کننده بیت کوین به حبس ابد محکوم می شود، چین به شرکت های ارز دیجیتال پاداش می دهد


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید