جنسیس طرح‌های قریب‌الوقوع برای اعلام ورشکستگی را رد می‌کند

جنسیس طرح‌های قریب‌الوقوع برای اعلام ورشکستگی را رد می‌کند


وام دهنده ادعا می کند که “مذاکرات سازنده ای با طلبکاران دارد” و قصد دارد این وضعیت را بدون اعلام ورشکستگی حل کند.

شرکت وام دهنده ارزهای دیجیتال جنسیس گمانه زنی ها مبنی بر اینکه قصد دارد در صورت شکست کسری یک میلیارد دلاری ناشی از سقوط صرافی FTX، ورشکستگی قریب الوقوع خود را اعلام کند، رد کرده است.

در 21 نوامبر، بلومبرگ گزارش داد که این شرکت در جمع آوری پول برای واحد وام دهی خود با مشکل مواجه است و به سرمایه گذاران گفته است که باید برای ورشکستگی اقدام کند.

یکی از سخنگویان جنسیس به کوین تلگراف گفت که آنها برنامه ای برای اعلام ورشکستگی “به زودی” ندارند و همچنان به مذاکرات “سازنده” با طلبکاران ادامه می دهند.

“ما هیچ برنامه ای برای اعلام ورشکستگی به این زودی نداریم. هدف ما حل و فصل وضعیت فعلی با توافق دوجانبه بدون نیاز به هرگونه تشکیل پرونده ورشکستگی است. جنسیس به گفتگوهای سازنده با طلبکاران ادامه می دهد.”

در 16 نوامبر، جنسیس اعلام کرد که به‌طور موقت برداشت‌ها را به تعلیق می‌اندازد و دلیل آن «آشفتگی بی‌سابقه بازار» پس از سقوط FTX است. این شرکت قبلاً در 10 نوامبر فاش کرده بود که تقریباً 175 میلیون دلار وجوه در حساب معاملاتی FTX دارد.

مطالب مرتبط: سرایت FTX: کدام شرکت ها تحت تأثیر سقوط FTX قرار گرفتند؟

گزارش‌ها همچنین حاکی از آن است که صرافی ارز دیجیتال بایننس در حال مذاکره برای نجات احتمالی وام دهنده متعلق به گروه ارز دیجیتال است، اما منابع به نقل از او در نوامبر انجام دادند. ایجاد تضاد منافع

کوین تلگراف برای شفاف سازی در مورد این موضوع با بایننس تماس گرفت، اما پاسخی فوری دریافت نکرد.


نویسنده: Jesse Coghlan

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉