پیدایش از متخصص بازسازی در مبارزه برای جلوگیری از ورشکستگی دعوت می کند


به نظر می رسد که Moelis & Company برای کمک به شرکت وام مشکل دار در بررسی همه گزینه های ممکن وارد شده است.

طبق گزارش ها، شرکت وام رمز ارز جنسیس گلوبال کپیتال یک مشاور بازسازی را برای بررسی همه گزینه های ممکن، از جمله اما نه محدود به ورشکستگی احتمالی، استخدام کرده است.

در حالی که گفته می‌شود این شرکت بانک سرمایه‌گذاری Moelis & Company را برای بررسی گزینه‌ها استخدام کرده است، کسانی که با این وضعیت آشنا هستند تأکید کردند که هیچ تصمیم مالی اتخاذ نشده است و هنوز ممکن است شرکت از اعلام ورشکستگی اجتناب کند. گزارش نیویورک تایمز در 22 نوامبر.

جالب اینجاست که Moelis & Company یکی از شرکت‌هایی بود که Voyager Digital پس از تعلیق برداشت‌ها و سپرده‌ها در اول جولای برای بررسی «جایگزین‌های استراتژیک» با آن قرارداد امضا کرد.

چند روز بعد، Voyager Digital برای بخش ورشکستگی فصل 11 در دادگاه ناحیه جنوبی نیویورک به عنوان بخشی از یک طرح تجدید ساختار که در نهایت «به مشتریان ارزش می‌افزاید» درخواست ورشکستگی کرد.

با این حال، یکی از سخنگویان جنسیس اخیراً به کوین تلگراف گفت که هیچ برنامه قریب‌الوقوعی برای اعلام ورشکستگی پس از یک نوامبر ندارد.

ما هیچ برنامه ای برای ورشکستگی به این زودی نداریم. هدف ما حل و فصل وضعیت فعلی با مصالحه و بدون نیاز به تشکیل پرونده ورشکستگی است. جنسیس به گفتگوهای سازنده با طلبکاران ادامه می دهد.

به نظر می رسد جنسیس به دنبال چیزی بین 500 تا 1 میلیارد دلار از سرمایه گذاران است تا در نهایت شکاف ناشی از “آشفتگی بی سابقه بازار” و کاهش صرافی ارزهای دیجیتال FTX را کاهش دهد.

بر اساس گزارش بلومبرگ در 22 نوامبر، وام دهنده مشکل دار 2.8 میلیارد دلار وام معوق در ترازنامه خود دارد و حدود 30 درصد از وام های آن به “احزاب مرتبط” از جمله شرکت مادرش Digital Currency Group و شرکت تابعه و وام داده شده است. واحد، تجارت جهانی جنسیس.

در نامه‌ای که اخیراً از سوی مدیر عامل گروه ارز دیجیتال، بری سیلبرت منتشر شده، آمده است که او 575 میلیون دلار به Genesis Global Capital بدهکار است که در ماه می 2023 سررسید می‌شود.

مربوط: جنسیس طرح‌های قریب‌الوقوع برای اعلام ورشکستگی را رد می‌کند

از زمان فروپاشی FTX در 11 نوامبر، همه نگاه ها به Genesis، Grayscale Investments و شرکت مادر آنها Digital Currency Group معطوف شده است، با این نگرانی که شرکت ها ممکن است قربانیان بعدی این همه گیری باشند.

هر سه شرکت در هفته گذشته سعی کردند ترس سرمایه گذاران را فرونشانند.

در توییتی به تاریخ 17 نوامبر، Grayscale Investments به سرمایه گذاران اطمینان داد که “ایمنی و امنیت دارایی های زیربنای محصولات دارایی دیجیتال Grayscale تحت تاثیر قرار نمی گیرد”، با اشاره به توقف برداشت های Genesis Global Trading افزود که محصولات آنها به طور عادی به کار خود ادامه می دهند.

جنسیس مجدداً تأکید کرد که علیرغم تعلیق برداشت‌های مشتری در کسب و کار وام‌دهی خود، معاملات نقدی و مشتقات و کسب‌وکارهای نگهبانی آن «به‌طور کامل فعال هستند».

در همین حال، نامه اخیر بری سیلبرت، مدیر عامل گروه ارز دیجیتال به سرمایه گذاران، به سرمایه گذاران اطمینان داد که DCG در مسیر تولید 800 میلیون دلار درآمد تا سال 2022 است.

او گفت: «ما زمستان‌های کریپتوهای قبلی را پشت سر گذاشته‌ایم و اگرچه ممکن است سخت‌تر به نظر برسد، اما در مجموع از این وضعیت قوی‌تر بیرون خواهیم آمد.
نویسنده: Felix Ng

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید