تشکیل پرونده ورشکستگی جنسیس باعث واکنش شدید جامعه شد

تشکیل پرونده ورشکستگی جنسیس باعث واکنش شدید جامعه شد


یک تحلیلگر رمزارز نشان داده است که چگونه شرکت های رمزنگاری به طور بالقوه در تمام ورشکستگی های اخیر به هم متصل هستند.

از آنجایی که وام دهنده ارزهای دیجیتال جنسیس برای حمایت از ورشکستگی فصل 11 در نیویورک ثبت نام کرده است، اعضای جامعه کریپتو از رسانه های اجتماعی استفاده کرده اند تا نظرات خود را در مورد این موضوع بیان کنند.

اعضای جامعه نظرات خود را در مورد آخرین افزوده شدن به ورشکستگی به ظاهر بی پایان در فضای کریپتو ارائه کرده اند، از این باور که هیچ کس پاسخگو نخواهد بود تا برچسب زدن کل مفهوم وام کریپتو “احمقانه”.

برخی از اعضای جامعه بر این باورند که برنده همه این پرونده ها وکلای ورشکستگی مسئول پرونده خواهند بود. به گفته یکی از اعضای جامعه که ادعا می کند طلبکار وویجر است، وجوه مشتری برای پرداخت میلیون ها وکلا استفاده می شود و در نهایت “هیچکس پاسخگو نخواهد بود.”

به عنوان یکی از بنیانگذاران Gemini کامرون وینکلووس مشخص شده است یکی از اعضای انجمن با بیان اینکه ورشکستگی “خبر خوب” و گامی در جهت بازگرداندن پول کاربران Gemini است، به تاپیک Winklevoss اشاره کرد و تکرار کرد که کاربران تنها قربانی هستند. به گفته کاربر، جمینی به دلیل نبودن “مجرم” است ساختن قبل از شراکت با آن‌ها، تلاش لازم را در مورد نحوه انجام تجارت پیدایش انجام دهید.

مربوط: کمیسر CFTC خواستار استانداردهای صنعت جهانی در مقررات ارزهای دیجیتال است

در همین حال، یک تحلیلگر رمزارز نمونه‌ای از نحوه ارتباط شرکت‌های رمزنگاری از طریق تمام ورشکستگی‌هایی که اخیراً صنعت با آن مواجه شده است، ارائه کرده است. به گفته این تحلیلگر، ورشکستگی جنسیس کل چرخه اهرم کریپتو را آشکار خواهد کرد.

برخی از اعضای جامعه که به نظر می رسد از منفی بودن فضا خسته شده اند، بی اعتمادی خود را به شرکت های رمزنگاری ابراز کردند. کاربر توییتر گفتم مردم دیگر نمی توانند به شرکت های مستقر در ایالات متحده اعتماد کنند زیرا همه آنها به هم مرتبط هستند. بیلی مارکوس خالق Dogecoin نیز نظر داد در مورد کل مفهوم وام های رمزنگاری “احمقانه” و همه کسانی که درگیر هستند “احمقانه” نامیده می شوند.
نویسنده: Ezra Reguerra

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉