پرونده ورشکستگی جنسیس به جلسه اول موکول شد

پرونده ورشکستگی جنسیس به جلسه اول موکول شد


طبق پرونده های دادگاه، اولین جلسه رسیدگی به پرونده ورشکستگی جنسیس کاپیتال در تاریخ 23 ژانویه برگزار می شود.

طبق پرونده های دادگاه، اولین جلسه رسیدگی به پرونده ورشکستگی جنسیس کاپیتال در 23 ژانویه ساعت 2 بعد از ظهر به وقت شرقی برگزار خواهد شد. قاضی شان اچ لین از دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک به این پرونده رسیدگی خواهد کرد.

مارک فایفر، وکیل ورشکستگی Buchanan Ingersoll & Rooney، در صحبت با Cointelegraph، گفت که طبق فصل 11، که به عنوان بخش تجدید ساختار شناخته می شود، شرکت ها می توانند یک طرح بازسازی را به طلبکاران پیشنهاد دهند و اجازه دارند به تجارت خود ادامه دهند.

به عنوان اولین گام در روند ورشکستگی، دادگاه تصمیم خواهد گرفت که آیا Genesis Global Holdco و دو شرکت تابعه تجاری وام دهنده آن، Genesis Global Capital و Genesis Asia Pacific – که در مجموع به عنوان Genesis Capital شناخته می شوند، باید معافیت درخواست شده طبق بخش 11 را اعطا کنند یا خیر. همچنین درخواست مدیریت مشترک پرونده ها توسط شرکت ها شد.

کمیته ای برای طلبکاران بدون وثیقه نیز توسط هیئت امنای ایالات متحده به عنوان بخشی از روند رسیدگی منصوب خواهد شد. کمیته این حق را خواهد داشت که قبل از اتخاذ تصمیمات یا تغییرات مهم، از شرکت ها درخواست مشاوره و مشارکت در طرح تجدید ساختار کند. سوابق دادگاه نشان می دهد که معمولاً بیست نفر از بزرگترین طلبکاران بدون وثیقه برای کمیته انتخاب می شوند.

مطالب مرتبط: مسائل حقوقی Gemini و Genesis صنعت را بیشتر متزلزل خواهد کرد

شرکت‌ها با بدهی‌های تا 10 میلیارد دلار، در ژانویه درخواست حمایت از ورشکستگی کردند. برداشت ها از پلتفرم Genesis Global Capital از 16 نوامبر 2022 به حالت تعلیق درآمده است.

طبق یک بیانیه مطبوعاتی، طرح فصل 11 پیدایش مستلزم آن است که تمام مطالبات در سطح جهانی تسویه شود و یک اعتماد ایجاد شود که دارایی ها را بین طلبکاران توزیع کند. به عنوان بخشی از «فرایند مسیر دوگانه»، شرکت‌ها ظاهراً «فروش، افزایش سرمایه و/یا یک معامله سهام» را دنبال خواهند کرد که به کسب‌وکارشان اجازه می‌دهد «با مالکیت جدید ظهور کند».

شرکت مادر جنسیس کاپیتال، گروه ارز دیجیتال (DCG)، اخیراً اعلام ورشکستگی خود را رد کرد و مدعی شد که کمیته ویژه ای متشکل از مدیران مستقل توصیه و تصمیم به تشکیل پرونده برای حمایت از ورشکستگی فصل 11 گرفته است. فقط وام دهندگان جنسیس برای حمایت از ورشکستگی اقدام کرده اند. تجارت جهانی جنسیس و واحد معاملات نقطه ای و مشتقات جنسیس به فعالیت خود ادامه خواهند داد.


نویسنده: Ana Paula Pereira

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉