Genesis و DCG به دنبال راهی برای بازیابی دارایی ها در میان مشکلات نقدینگی هستند

Genesis و DCG به دنبال راهی برای بازیابی دارایی ها در میان مشکلات نقدینگی هستند


به گفته کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران جمینی، هولیهان لوکی به نمایندگی از کمیته اعتباردهندگان برای حل مشکلات نقدینگی در جنسیس کار می کند.

کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران Gemini در توییتر به اشتراک گذاشت که بانک سرمایه گذاری جهانی Houlihan Lokey طرحی را از طرف کمیته اعتباردهندگان برای حل مشکلات نقدینگی در جنسیس و شرکت مادر آن، Digital Currency Group (DCG) طراحی کرده است. به گفته Winklevoss، حل و فصل مسائل نقدینگی راهی را برای مشتریان Gemini فراهم می‌کند تا دارایی‌هایی را که جنسیس و DCG به آنها بدهی دارند پس از سقوط FTX خریداری کنند.

با توجه به کوتاه “به روز رسانی کسب درآمد” که توسط یکی از بنیانگذاران Gemini به اشتراک گذاشته شده است، طرح ارائه شده توسط Houlihan Lokey به نمایندگی از کمیته طلبکار “بر اساس اطلاعات دریافت شده تا به امروز از Genesis، DCG و مشاوران مربوطه است.” وینکلووس افزود: «کمیته اعتباردهندگان انتظار دارد در این هفته پاسخ اولیه را دریافت کند.

در سال 2021، صرافی رمزنگاری Gemini Winklevoss، پیشنهاد «Earn» خود را راه‌اندازی کرد، یک برنامه سودآور برای مشتریان در ایالات متحده از طریق مشارکت با Genesis. این فرصت را به سرمایه‌گذاران می‌دهد تا با وام دادن به کریپتو خود، که شامل استیبل کوین‌های متصل به بیت‌کوین (BTC) و ارزهای فیات می‌شود، سود ۸ درصدی کسب کنند.

صرافی کریپتو این برنامه را در 16 نوامبر پس از سقوط FTX متوقف کرد. در همان روز، شریک جنسیس، چند روز پس از افشای حدود 175 میلیون دلار وجوهی که در یک حساب معاملاتی FTX گیر کرده بود، به‌دلیل «آشفتگی بی‌سابقه‌ی بازار» برداشت‌ها را موقتاً به حالت تعلیق درآورد.

مطالب مرتبط: تتر می گوید در معرض Genesis Global یا Gemini Earn قرار نگرفته است

در 3 دسامبر، کوین تلگراف گزارش داد که وام دهنده ارزهای دیجیتال جنسیس و شرکت مادر آن، Digital Currency Group، ظاهراً 900 میلیون دلار به مشتریان Gemini بدهکار هستند. این گزارش بر اساس اطلاعات فایننشال تایمز به نقل از افراد آشنا با موضوع تهیه شده است.

جمینی در سال جاری حدود 20 درصد از کارکنان خود را اخراج کرد و به نظر می رسد مشکلات آن با سقوط FTX تشدید شده است.
نویسنده: Judith BannermanQuist

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉