Gemini پلتفرم مشتقات را در خارج از ایالات متحده راه اندازی می کند


اولین قرارداد مشتقات این پلتفرم یک قرارداد دائمی BTC به دلار جمینی (GUSD) و به دنبال آن یک قرارداد دائمی ETH/GUSD خواهد بود.

صرافی جمینی مستقر در ایالات متحده در 21 آوریل اعلام کرد که یک پلت فرم مشتقات به زودی در خارج از ایالات متحده راه اندازی خواهد شد. این حرکت در بحبوحه محیط نظارتی سخت‌تر و نامطمئن برای شرکت‌های رمزنگاری در کشور انجام می‌شود.

این بخش فراساحلی که بنیاد جمینی نام دارد به کاربران مستقر در سنگاپور، هنگ کنگ، هند، آرژانتین، باهاما، برمودا، جزایر ویرجین بریتانیا، بوتان، برزیل، جزایر کیمن، شیلی، مصر، السالوادور، گرنزی، اسرائیل، جرسی خدمات رسانی خواهد کرد. . ، نیوزلند، نیجریه، پاناما، پرو، فیلیپین، سنت لوسیا، سنت وینسنت و گرنادین، آفریقای جنوبی، کره جنوبی، سوئیس، تایلند، ترکیه، اروگوئه و ویتنام. خدماتی را برای مشتریان در ایالات متحده ارائه نخواهد کرد.

اولین قرارداد مشتقات این پلتفرم یک قرارداد دائمی بیت کوین (BTC) به دلار جمینی (GUSD) خواهد بود و پس از مدت کوتاهی یک قرارداد دائمی ETH/GUSD خواهد بود.

مشتریان واجد شرایط می توانند هم معاملات نقدی و هم اوراق مشتقه را انجام دهند و همچنین USD و USD Coin (USDC) را به GUSD با نسبت 1:1 تبدیل کنند. کارمزد، سود و زیان نیز در GUSD پردازش خواهد شد. اهرم پیش فرض روی 20 برابر با حداکثر اهرم ممکن 100 برابر تنظیم شده است.

برخلاف قراردادهای آتی سنتی، قراردادهای دائمی هرگز منقضی نمی شوند. معاملات آتی دائمی توسط کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) تنظیم نمی شود. صرافی هایی که قراردادهای آتی کریپتو ارائه می کنند، مانند BitMEX، برای مشتریان ایالات متحده در دسترس نیستند.

مطالب مرتبط: قراردادهای آتی دائمی در ارزهای دیجیتال چیست؟

این اقدام تنها چند روز پس از اعلام برنامه Gemini برای ساخت یک مرکز مهندسی جدید در هند انجام شد. بنیانگذاران صرافی، تایلر و کامرون وینکلووس، اخیراً “برنامه های بزرگی برای رشد بین المللی در سال جاری در APAC” اعلام کردند. در اوایل این ماه، جمینی برای پیش ثبت نام در کمیسیون اوراق بهادار انتاریو برای تبدیل شدن به یک فروشنده محدود در کانادا درخواست داد.

این دوقلوها توسط مقامات آمریکایی معاینه شدند. بنا بر گزارش‌ها، وزارت خدمات مالی ایالت نیویورک در حال بررسی این مبادله به دلیل ادعاهایی است که بسیاری از کاربران معتقدند دارایی‌های حساب‌های درآمد آنها توسط شرکت بیمه سپرده فدرال محافظت می‌شود.

برنامه Win Gemini در ماه نوامبر پس از آن که شریک عامل جنسیس به “آشفتگی بی سابقه بازار” اشاره کرد، برداشت را متوقف کرد. در ژانویه، شرکت برای فصل 11 ورشکستگی داد. گزارش‌ها در آن زمان حاکی از آن بود که ممکن است تا 900 میلیون دلار بودجه کاربران قفل شده باشد. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده همچنین این صرافی را به ارائه اوراق بهادار ثبت نشده از طریق Earn در ماه ژانویه متهم کرد.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات کریپتو – به علاوه نکات مالیاتی کریپتو
نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید