Gemini از میانجی گری Genesis حمایت می کند، اما از سرعت دادن ناامید شده است


با نزدیک شدن به پرونده ورشکستگی به چهار ماه، جنسیس در حال انجام یک مراقبه 30 روزه با طلبکاران اصلی خود است.

Genesis وام دهنده کریپتو و گروه اعتبارده اصلی آن با یک فرآیند میانجیگری 30 روزه برای پیشبرد طرح بازسازی نهایی موافقت کرده اند، اما یک شرکت از سرعت پیشرفت ابراز “ناامیدی” می کند.

در 30 آوریل، جمینی توییت کرد که شرکت مادرش، گروه ارز دیجیتال (DCG)، کمیته اعتباردهندگان بدون امنیت (UCC) و جمینی در 28 آوریل بر روی یک فرآیند میانجیگری 30 روزه در دادگاه توافق کردند.

جمینی گفت که هدف آن “دستیابی به یک توافق نهایی در اسرع وقت” و “حمایت” از میانجیگری است. با این حال، جمینی افزود که “ناامیدی” ما را از “سرعت سرعت بین طرفین و نیاز به فوریت” ابراز کرد.

میانجیگری در مورد طرح خروج از ورشکستگی پیشنهادی ارائه شده در ماه فوریه، که انتظار دارد طلبکاران 80 درصد از وجوه از دست رفته را بازیابی کنند، ادامه خواهد یافت. این طرح توسط DCG پشتیبانی می‌شود، اما UCC با توافق بازسازی مخالفت کرد و خواستار شرایط بهتری شد.

جنسیس قرار است در چهارم می در دادگاه ورشکستگی بعدی خود حاضر شود. شان اونیل، وکیل جنسیس، در 30 آوریل در دادگاه گفت که امیدوار است دو جلسه میانجیگری را قبل از 8 می برگزار کند و شرایط نهایی توافق پس از میانجیگری به اطلاع عموم خواهد رسید. دوره زمانی.

یک میانجی باید توسط Genesis و UCC انتخاب شود. اونیل گفت که با میانجی‌های احتمالی تماس گرفته می‌شود و پس از انتخاب یکی، روند به دادگاه گزارش می‌شود.

مرتبط با: Binance.US، Alameda، Voyager Digital و SEC – حماسه دادگاه در حال انجام

در 25 آوریل، DCG افکار خود را در مورد این موضوع هنگام ارائه حرکت میانجیگری Genesis بیان کرد.

این شرکت رمزنگاری گفت که تسویه حساب به دلیل درخواست‌های مجدد «فرآیند دادگاه را طولانی‌تر می‌کند» و افزود که «درک منطق» طلبکاران جنسیس دشوار است زیرا از زمان طرح پیشنهادی در فوریه «تعهد محدود» داده‌اند.

جنسیس در ماه ژانویه در دادگاه منطقه نیویورک درخواست ورشکستگی فصل 11 کرد و بدهی های خود را بین 1 تا 10 میلیارد دلار با دارایی های مشابه تخمین زد.

وام دهنده رمزارز یکی از چندین شرکتی بود که پس از فروپاشی FTX با مشکلات نقدینگی مواجه شد.

مجله: چه اتفاقی برای EOS افتاد؟ جامعه برای یک بازگشت غیرمنتظره تیراندازی می کند
نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *