جمینی به “برنامه های بزرگ” برای آسیا با دفتر مرکزی هند و مدیر عامل منطقه ای اشاره می کند


صرافی گزارش داد که مرکز مهندسی هندی جدید آن پس از مقر اصلی خود در ایالات متحده، از نظر اندازه دومین خواهد بود.

صرافی ارزهای دیجیتال Gemini مستقر در ایالات متحده از تأسیس یک مرکز مهندسی جدید در هند خبر داده است که قصد دارد از بهترین مجموعه استعدادهای فناوری کشور استفاده کند.

Gemini Global CTO Pravjit Tiwana در 20 آوریل اعلام کرد که Gemini “در میانه” افتتاح یک مرکز مهندسی در Gurgaon، هند است. او گفت که بعد از دفتر مرکزی آن در ایالات متحده، به دومین مرکز مهندسی بزرگ بازار سهام تبدیل خواهد شد.

ریاست این عملیات را تیوانا برعهده خواهد داشت که علاوه بر نقش مدیر ارشد فناوری جهانی، به عنوان مدیر عامل Gemini Asia Pacific منصوب شده است.

طبق بیانیه جداگانه ای که در همان روز توسط تایلر و کامرون وینکلووس، بنیانگذاران جمینی منتشر شد، صرافی “برنامه های بزرگی برای رشد بین المللی در سال جاری در APAC دارد”، که از مقر هند شروع می شود.

پراوجیت تیوانا جمینی. منبع: جمینی

بازوی هند جمینی ظاهراً تمرکز گسترده‌ای خواهد داشت و می‌گوید که تجربیات کاربران وب و موبایل را توسعه می‌دهد و به سازگاری با پلتفرم، خطوط لوله داده، ذخیره‌سازی، امنیت و پرداخت‌ها کمک می‌کند.

این مرکز همچنین مجموعه‌های ویژگی‌های جدیدی را برای بازارهای NFT و دارایی‌های کریپتو Gemini توسعه خواهد داد:

“محصولات و ویژگی های تولید شده در محل ما در هند توسط مشتریان خرده فروشی و شرکتی ما در بیش از 70 کشور استفاده خواهد شد.”

جمینی گفت که در حال «به‌کارگیری فعال» استعدادها در کشور است و 18 نقش در صفحه شغلی آن فهرست شده است که از این تعداد 14 پست مهندسی و یکی به‌دنبال معاون رئیس‌جمهور منطقه‌ای است.

تیوانا موافقت کرد و گفت که استعداد هند “محلی برای استعدادهای فناوری است که سطح را بالا می برد”.

علاوه بر این، صرافی گزارش داد که تیم های تجاری خود را در هند و سنگاپور با تمرکز بر رشد مشتریان شرکتی و خرده فروشی مستقر در آسیا و اقیانوسیه گسترش خواهد داد.

مرتبط با: مسائل حقوقی Gemini و Genesis صنعت را بیشتر متزلزل خواهد کرد

این پیشرفت به دنبال اعلام Gemini در 12 آوریل مبنی بر تعهد پیش ثبت نام با کمیسیون اوراق بهادار انتاریو، تنظیم کننده مسئول بازارهای سرمایه در پرجمعیت ترین استان کانادا صورت گرفت.

تعهد برای صرافی‌های ارز دیجیتال که می‌خواهند در کانادا تجارت کنند و فروشنده محدودی در این کشور باشند، الزامی است.

صرافی همتایان Coinbase نشان داده است که علاقه مند به ساخت بیشتر تجارت خود در خارج از ایالات متحده است و اخیراً مجوز فعالیت در برمودا را دریافت کرده است زیرا بسیاری از افراد در این صنعت از رفتار نظارتی شرکت های رمزنگاری ناراضی هستند.

مجله: SBF سرقت دارایی های FTX را رد می کند، SEC جمینی و جنسیس را متهم می کند، و موارد دیگر: Hodler’s Digest، 8-14 ژانویه


نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *