جمینی برای رد دعوای SEC در مورد محصول پرسود اقدام می کند


جمینی شکایت SEC علیه Earnings Product را که به مشتریان بازده سپرده‌های رمزنگاری شده را ارائه می‌دهد، “اشتباه طراحی شده” توصیف کرد.

Gemini Trust Co.، یک صرافی ارزهای دیجیتال. و وام دهنده ورشکسته جنسیس گلوبال کپیتال به طور مشترک برای رد شکایتی که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ارائه شده بود، ثبت کردند. در این دادخواست ادعا شده است که محصول Earn با ارائه اوراق بهادار ثبت نشده، مقررات اوراق بهادار را نقض کرده است.

در پرونده های قانونی خود، این شرکت ها استدلال کردند که محصولات درآمدی که وام دادن سکه ها برای کسب بازده را تسهیل می کنند، نباید به عنوان اوراق بهادار طبقه بندی شوند. جنسیس همچنین استدلال کرد که رسیدگی اساساً اعتباری بود و از دادگاه خواست که شکایت را رد کند یا در عوض دستور دائمی SEC و درخواست‌های انحلال را پس بگیرد.

این ادعا همچنین بیان کرد که جمینی، به جای جنسیس، مسئول جنبه‌های رویارویی با مشتری برنامه Benefit است. در یک به روز رسانی وبلاگ خطاب به کاربران Earn، Gemini، که نقش عامل انتقال Earn را بر عهده گرفت، از شکایت SEC انتقاد کرد که “اشتباه طراحی شده است”.

پس از شکایت SEC در ژانویه، جنسیس بعداً اعلام ورشکستگی کرد و باعث شد کاربران Earn از اواسط نوامبر با محدودیت‌های برداشت مواجه شوند. در پاسخ، جمینی روز دوشنبه، 22 می، درخواست گسترده‌ای را با هدف بازیابی بیش از 1.1 میلیارد دلار دارایی به نفع 232000 کاربر Earn ارائه کرد.

جمینی، جنسیس و شرکت مادر آن، گروه ارز دیجیتال، در حال مذاکره برای میانجیگری در این ماه برای دستیابی به یک توافق بازسازی و آشتی هستند. قرارداد اولیه در فوریه نهایی نشد و اوایل این ماه DCG پرداخت وام 630 میلیون دلاری به جنسیس را از دست داد.

مرتبط با:کوین بیس به تلاش های مانداموس برای پاسخ SEC به دادخواست قانون گذاری ادامه می دهد

در این ماه، جمینی، جنسیس و شرکت مادر آن گروه ارز دیجیتال (DCG) وارد مذاکرات میانجیگری برای دستیابی به یک توافق بازسازی و آشتی شدند. اگرچه یک توافق اولیه در فوریه پیشنهاد شد، اما به طور رسمی نهایی نشد. علاوه بر این، اوایل این ماه، DCG نتوانست وام 630 میلیون دلاری را به جنسیس بازپرداخت کند.

در عین حال، جمینی و سایر طلبکاران در حال همکاری بر روی یک “طرح بازسازی اصلاح شده” هستند که در صورت شکست فرآیند میانجیگری می تواند به طور مستقل دنبال شود. هدف، همانطور که توسط صرافی در پست های وبلاگ خود بیان شده است، ارائه نتیجه مطلوب برای کاربران درآمد است.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می‌زند؟


نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید