Gate.io 100 میلیون دلار برای احیای ارزهای دیجیتال و بازسازی اعتماد سرمایه گذاران متعهد می شود


از آنجایی که سرمایه‌گذاران وجوه خود را از مبادلات به سمت مخفی شدن می‌برند، نگرانی‌های نقدینگی بازار تهدیدی فوری برای کسب‌وکارهای ارز دیجیتال است.

صرافی کریپتو Gate.io صندوق حمایت نقدینگی صنعت را با تعهد اولیه 100 میلیون دلاری راه اندازی کرده است تا اثرات منفی بازار نزولی و فروپاشی اکوسیستم را کاهش دهد.

از آنجایی که سرمایه گذاران وجوه خود را از مبادلات به سمت مخفی کردن خود منتقل می کنند، نگرانی های نقدینگی بازار یک تهدید فوری برای کسب و کارهای ارز دیجیتال است. هدف 100 میلیون دلاری Gate.io حمایت از شرکت هایی است که می خواهند استراتژی مجدد و سازگاری خود را با شرایط متغیر بازار داشته باشند.

هدف از پشتیبانی نقدینگی کمک به کسب و کارهای ارز دیجیتال است که بر روی تجارت خود تمرکز کنند و در عین حال از عدم اطمینان بازار محافظت شوند. اطلاعیه این بود:

100 میلیون دلار به پروژه های با کیفیت بالا، سازندگان بازار، معامله گران با فرکانس بالا و سایر مشتریان سازمانی و افراد HNW اختصاص خواهد یافت.

پروژه‌های ارزهای دیجیتال واجد شرایط تا 10 میلیون دلار بودجه دریافت خواهند کرد که عمدتاً برای ایجاد بازار، یعنی تامین نقدینگی برای معامله‌گران است. این شرکت هیچ مهلتی برای متقاضیان تعیین نکرده است و امیدوار است بر اساس روند بازار آتی صندوق را گسترش دهد. لین هان، بنیانگذار و مدیر عامل Gate.io، گفت:

«موانع پیش‌بینی نشده در بازار نزولی نباید تأثیر منفی بر کاربران بگذارد و مانع نوآوری شود. اکنون زمان همکاری برای بازسازی، محافظت از کاربران و تقویت بازار است.”

علاوه بر این، صندوق Gate SAFU که توسط Gate.io در سال 2019 ایجاد شد، همچنان به ارائه یک پوشش امنیتی و صندوق بیمه برای دارایی های کاربران ادامه می دهد.

مربوط: بلاک استریم با 70 درصد ارزش گذاری کمتر، سرمایه برای استخراج جمع آوری می کند

صرافی کریپتو بایننس همچنین مسئولیت کمک به اکوسیستم را بر عهده گرفته است تا در شرایط نامشخص بازار زنده بماند.

اخیراً، Changpeng Zhao، مدیرعامل بایننس اعلام کرد که قصد دارد یک میلیارد دلار برای یک صندوق بازیابی صنعت کنار بگذارد. صندوق نجات پیشنهادی بایننس با هدف ارائه حمایت مالی از پروژه‌های امیدوارکننده‌ای است که با مشکل مالی مواجه هستند.

در حالی که بایننس هنوز راه اندازی این صندوق را به طور رسمی اعلام نکرده است، CZ برنامه های خود را برای اتخاذ یک ساختار نسبتاً “سست” با اجازه دادن به همتایان مختلف صنعت برای مشارکت در صندوق برجسته کرد.


نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید