Gate.io وجود مشکلات نقدینگی را پس از ناپدید شدن مدیرعامل Multichain رد کرده است


برخی از کاربران توییتر تراکنش‌هایی را به Gate.io ارسال کردند که جریان‌های بزرگ MULTI و FTM را نشان می‌داد، و آنها را به درک ارتباط بین این دو سازمان هدایت کرد.

صرافی مرکزی Gate.io شایعات مربوط به کمبود نقدینگی را تکذیب کرد و در 31 مه اظهار داشت که “شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه هیچ مشکلی در عملیات یا برداشت ما وجود ندارد.” این اطلاعیه پس از آن منتشر شد که چندین کانال توییتر ادعا کردند که صرافی به دلیل ارتباط ادعایی بین صرافی و پروتکل Multichain روتر زنجیره ای (MULTI) ورشکسته شده است.

تیم Gate.io گفت که “عملیات این شرکت به خوبی پیشرفت می کند” و بر ایجاد یک پلت فرم معاملاتی وابسته به نام Gate.HK در هنگ کنگ متمرکز است.

شایعات ورشکستگی Gate.io پس از یک سری اتفاقات مرتبط با Multichain به گوش رسید. در 24 می، شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Arkham Intelligence ارسال شد آرکام گفت، داده‌هایی که تعداد زیادی از ورودی‌های MULTI را در Gate.io نشان می‌دهند، مربوط به شایعات مربوط به “دستگیری ادعایی تیم پروتکل در شانگهای” است.

در ۲۵ می، بایننس سپرده‌ها را برای چندین توکن پل‌شده بر اساس پروتکل Multichain، از جمله نسخه‌های پل‌شده Polkastarter (POLS)، Alpaca Finance (ALPACA) و Fantom (FTM) به حالت تعلیق درآورد. بایننس گفت که این توکن‌ها معاملات با تاخیر را تجربه می‌کنند و به طور موقت سپرده‌ها را متوقف می‌کنند در حالی که به دنبال شفافیت از Multichain هستند.

در 31 می، Multichain بیانیه‌ای مبنی بر مفقود شدن مدیر اجرایی آن منتشر کرد و افزود که برخی از روترهای پروتکل دیگر کار نمی‌کنند زیرا فقط مدیر عامل به سرورهای مربوطه دسترسی دارد. در همان روز، برخی از کاربران توییتر شروع به ارسال تصاویری از تراکنش‌هایی کردند که ادعا می‌شد سپرده‌های بزرگ FTM از اعضای تیم Multichain به Gate.io داشتند.

داده های بلاک چین تایید کرد که بیش از 10 میلیون دلار FTM از یک کاربر ناشناس در 25 تا 26 می به Gate.io منتقل شده است. کوین تلگراف نتوانست صاحب حسابی را که معامله را انجام داده است شناسایی کند.

مرتبط با: گروه گیت پلت فرم جدید تجارت دارایی مجازی را در هنگ کنگ راه اندازی کرد

پس از مشاهده چندین سپرده MULTI و Fantom در Gate.io، برخی از کاربران توییتر مشکوک شدند که صرافی از پیامدهای Multichain رنج می برد.

تیم Gate.io این شایعات را تکذیب کرد و اظهار داشت که صرافی تمام برداشت‌ها را پردازش می‌کند و به طور عادی کار می‌کند.
نویسنده: Tom Blackstone

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید