Gate.io پس از دریافت مجوزهای محلی به راه اندازی خدمات ایالات متحده نزدیک تر است

Gate.io پس از دریافت مجوزهای محلی به راه اندازی خدمات ایالات متحده نزدیک تر است


Gate US گفت که مجوز عملیات خدمات پولی را از FinCEN تا زمان راه اندازی محلی آن به همراه مجوزهای فعالیت در “چندین” ایالت ایالات متحده دریافت کرده است.

Gate US، Gate.io، بازوی ایالات متحده از چهارمین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال از نظر حجم معاملات، می‌گوید مجوز فعالیت در «چندین» ایالت را دریافت کرده است و آن را به راه‌اندازی خدمات در کشور نزدیک‌تر می‌کند.

بنیانگذار و رئیس Gate.io و حضور آن در ایالات متحده، Dr. لین هان در 19 دسامبر اعلام کرد که Gate US اکنون شبکه اجرای جرایم مالی (FinCEN) است – ناظر پولشویی و جرایم مالی کشور.

وی افزود که این صرافی “مجوزهای انتقال پول یا موارد مشابه را برای فعالیت دریافت کرده است و در حال حاضر در حال کار برای دریافت بیشتر است.”

گیت یو اس فاش نکرد که از کدام ایالت ها مجوز گرفته است، اما گفت که هنوز کاربرانی را از این کشور در این مرحله نپذیرفته است. با این حال، شرایط استفاده بیان می کند که ساکنان مناطق نیویورک، هاوایی و پورتوریکو نمی توانند از آن استفاده کنند.

Cointelegraph برای اظهار نظر با Gate.io تماس گرفت اما پاسخ فوری دریافت نکرد.

این صرافی زمانی که برای مشتریان ایالات متحده باز شود، هم به کاربران خرده‌فروشی و هم به کاربران شرکتی خدمات ارائه می‌دهد.

این صرافی به سایر صرافی‌های برتر ثبت‌شده در ایالات متحده مانند Coinbase، Kraken، Binance US و Gemini می‌پیوندد. یکی دیگر از صرافی های محبوب، FTX.US، بازوی FTX در ایالات متحده، پس از کشاندن به مراحل ورشکستگی در اوایل نوامبر، شکافی در بازار ایجاد کرد.

مربوط: در اینجا نحوه هدف صرافی های متمرکز برای بازگرداندن کاربران پس از سقوط FTX آمده است

هان گفت که فعالانه به عنوان یک تجارت خدمات پولی ثبت نام می کند زیرا “متعهد به رعایت مقررات است.”

در یک پست وبلاگی در 20 دسامبر، شرکت مادر Gate.io با استناد به شکست اکوسیستم Terra و ورشکستگی پلتفرم‌های رمزارز Celsius، BlockFi و FTX، چارچوب‌های نظارتی «اجتناب‌ناپذیر» را در سال 2023 پیش‌بینی کرد.

در اوایل دسامبر، یک قانونگذار ایالات متحده لوایحی را تصویب کرد که هدف آن الزام صرافی ها به افشای شواهد ذخیره به کمیسیون بورس و اوراق بهادار بود.

تصویب قوانین می تواند چالش هایی را ایجاد کند زیرا شرکت حسابداری Armanino، که Gate.io با آن برای اثبات احتیاط کار می کند، بی سر و صدا خدمات حسابرسی رمزنگاری خود را در دسامبر خاتمه داد.


نویسنده: Jesse Coghlan

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉