گری جنسلر کریپتو را به پول نقد در ویدیوی ویروسی 2018 پیوند می‌دهد – واکنش توئیتر کریپتو


گری جنسلر، پروفسور MIT 2018، فکر نمی‌کرد که بیشتر ICOها قوانین اوراق بهادار ایالات متحده را راه‌اندازی می‌کنند.

پس از انتشار ویدئویی در سال 2018 توسط گری جنسلر، رئیس تنظیم کننده اوراق بهادار ایالات متحده، که در آن وی اظهار داشت که ارزهای رمزنگاری شده با کالاها یا پول نقد برابری می کنند و نه اوراق بهادار، جامعه کریپتو به ریاکاری خود پرداخته است.

این ویدیو از کلاس «بلاک چین و پول» است که در پاییز 2018 توسط جنسلر، استاد سابق مؤسسه فناوری ماساچوست (MIT) قبل از اینکه رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) شود، تدریس شد.

جنسلر در رابطه با عرضه اولیه سکه (ICO) گفت که “سه چهارم بازار ICO یا آنچه که می توان اوراق بهادار نامید” نیست و بازارهای ایالات متحده، کانادا و تایوان را “سه حوزه قضایی که از چیزی مشابه پیروی می کنند” نامید. به آزمون هوی.”

جنسلر بعداً گفت: «سه چهارم بازار غیر اوراق بهادار است، فقط یک کالا، پول نقد، ارز دیجیتال است.

در حالی که Gensler به طور خلاصه اذعان کرد که ICO ها می توانند بحث اوراق بهادار را برانگیزند، او نتیجه گرفت که “سه چهارم بازار به ویژه به عنوان یک موضوع قانونی مرتبط نیست.”

تعدادی از اعضای جامعه کریپتو از اظهارات جنسلر متحیر شدند.

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase، به سادگی به یک پست توییتری در 26 آوریل که توسط محقق ارز دیجیتال “zk-SHARK” به اشتراک گذاشته شده بود، اظهار نظر کرد: “وای”.

اریک وورهیس، بنیانگذار پلتفرم معاملاتی رمزنگاری ShapeShift، پرسید: “چه زمانی فردی به دلیل کلاهبرداری دستگیر می شود؟” در یک پست توییتری به 658900 دنبال کننده خود در 25 آوریل.

فرخ سرمد، بنیانگذار پادکست web3 Rug Radio به نام شما جنسلر به 346200 فالوور خود توئیت کرد که “منزجر کننده” است، در حالی که یک مهندس سیستم به نام “JD” به نام شما رئیس SEC برای ارائه توضیح در مورد تغییر نظر.

با این حال، همه موافق نبودند.

مرتبط با: گری جنسلر از پاسخ دادن به اینکه آیا ETH یک جلسه استماع SEC است یا خیر، امتناع می کند

پرستون بایرن، وکیل دادگستری ایالات متحده توضیح داد که اساتید و مجریان قانون در “ظرفیت های متفاوت” کار می کنند و نباید در آن زمان نظرات جنسلر را داشته باشند.

یکی دیگر از وکیل آمریکایی متخصص در فناوری بلاک چین، جاناتان اشمالفلد، دیدگاه برن را به چالش کشید و اظهار داشت که تفسیر جنسلر از تست هوی به دلیل ظرفیت آن نباید تغییر کند. پاسخ برای یک ثانیه درخواست شد توضیح از برن:

“بنابراین، وقتی با مشتریان در این مورد صحبت می‌کنم، سه پاسخ وجود دارد، فکر می‌کنم قانون چیست، فکر می‌کنم مجریان آن را چگونه تفسیر می‌کنند، و فکر می‌کنم قانون باید چه باشد. در حال حاضر، موقعیت من فقط به یک مورد محدود شده است. از این پاسخ ها.”

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می زند؟
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید