گری جنسلر مخاطب جدیدی برای شک و تردید ارزهای دیجیتال پیدا می کند: ارتش ایالات متحده

گری جنسلر مخاطب جدیدی برای شک و تردید ارزهای دیجیتال پیدا می کند: ارتش ایالات متحده


رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، کریپتو را «غرب وحشی» نامید و از سربازان خواست که «در FOMO گرفتار نشوند».

گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، مخاطب جدیدی برای گفتگوهای مبتکرانه درباره رمزنگاری پیدا کرده است: ارتش ایالات متحده.

در 11 ژانویه، ارتش ایالات متحده میزبان اولین فضای توییتر در سال 2023 بود، با Gensler و کمیسر SEC، Caroline Crenshaw، به این بحث پیوستند تا مشاوره مالی در مورد چگونگی و محل سرمایه گذاری سربازان آمریکایی ارائه کنند.

گروهبان لارنس هلمز گفت: “سربازانی هستند که به دنبال این سرمایه گذاری های جایگزین هستند.” [such as] “دارایی های رمزنگاری شده” می پرسد که سرمایه گذاری در رمزارز دوبل چه خطراتی دارد.

گنسلر پاسخ داد: «این غرب وحشی است، و بیشتر آن 10000 یا 15000 سکه شکست خواهند خورد.»

“تاریخ به ما می گوید که فضای زیادی برای ارزهای خرد وجود ندارد، بنابراین، می دانید، ما دلار آمریکا و در اروپا یورو و موارد مشابه داریم.”

او از سربازان خواست “به FOMO بروند – نه از ترس آدم ربایی” و گفت که ارزهای دیجیتال “بسیار حدس و گمان” و “نامناسب” هستند.

بسیاری از آنها قوانین اوراق بهادار را رعایت نمی کنند، اما مجبورند.»

جنسلر همچنین توصیه کرد که اگر GIها بازدهی “بیش از حد خوب برای واقعی بودن” را ببینند، مبتنی بر رمزنگاری یا نه، “احتمالاً چنین است.”

الان رای بدهید!

کرنشاو به اظهارات جنسلر اضافه کرد که ارزهای دیجیتال به دلیل کلاهبرداری های خود بدنام هستند و گفت:

آنها ادعا می کنند که شفاف هستند، آنچه روی بلاک چین وجود دارد شفاف است، اما بقیه شفاف نیستند، و من فکر می کنم اخیراً نمونه هایی از این وجود داشته است.

او گفت کسانی که قصد سرمایه گذاری در رمزارز را دارند، باید درصدی را که سبد سرمایه گذاری خود به دارایی های دیجیتال اختصاص می دهد، “دقت و دقت” در نظر بگیرند.

مربوط: نادیده گرفتن انتظارات: پس از یک سال نامشخص، DeFi امید زیادی به سال 2023 دارد

در مورد توصیه کمیسیون SEC در مورد اینکه پرسنل ارتش ایالات متحده باید دلارهای خود را کجا سرمایه گذاری کنند، کرنشاو به سربازان گفت که «تا حد امکان» در طرح پس انداز پس انداز (TSP)، یک طرح بازنشستگی ایالتی برای کارمندان و اعضای خدمات فدرال سرمایه گذاری کنند.
نویسنده: Jesse Coghlan

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉