شرکای بلاک چین Oasys مبتنی بر بازی با LayerZero: جزئیات


فهرست

  • Oasys با اکوسیستم omnichain LayerZero همکاری می کند
  • بلاک چین های بیشتری توسط Oasys ادغام می شوند

زیرساخت مشترک دو تیم برای انتقال ارزش بین NFT ها و بلاک چین های مختلف در حین دسترسی به مکانیزم ها و طرح های بازی استفاده خواهد شد.

Oasys با اکوسیستم omnichain LayerZero همکاری می کند

بر اساس بیانیه رسمی دو تیم، Oasys، اولین بلاک چین قابل برنامه ریزی که به طور خاص برای موارد استفاده از بازی طراحی شده است، وارد یک مشارکت فناوری بلندمدت با LayerZero Labs، توسعه دهنده اکوسیستم NFT و رمزارز omni-blockchain شده است.

این اعلامیه نقطه عطفی در به‌روزرسانی Dragon 2024 است که بر افزایش قابلیت همکاری در اکوسیستم بازی قدیمی تمرکز دارد. ادغام Oasys' layer-2 HOME Verse با LayerZero تنها آغاز راه است، با برنامه هایی برای گسترش به L1 Hub-Layer و دیگر آیات.

Oasys همچنین با Ubisoft همکاری نزدیکی خواهد داشت، جایی که Champions Tactics™: Grimoria Chronicles شریک راه اندازی برای ادغام در هنگام راه اندازی برای اولین بار در Oasys خواهد بود.

دایکی موریاما، مدیر Oasys از اهمیت این همکاری برای کل بخش بازی، گیمرها، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران هیجان‌زده است:

همکاری ما با LayerZero یک تغییر بازی برای جامعه بازی های بلاک چین است. ارائه یک تجربه بازی منحصر به فرد وب 3 برای افزایش پایگاه بازیکنان بسیار مهم است و بهبود قابلیت همکاری دارایی های درون بازی قطعا یکی از اهداف ما است.

Oasys از فناوری قابلیت همکاری LayerZero استفاده خواهد کرد، از جمله ارتقای ایمن تجربه بازی بلاک چین برای بازیکنان زنجیره متقابل و دارندگان NFT.

بلاک چین های بیشتری توسط Oasys ادغام می شوند

برایان پلگرینو، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل LayerZero Labs تأکید می کند که قابلیت همکاری متقابل شبکه، تجربه همه بازیگران در اکوسیستم Oasys را افزایش می دهد:

افزودن Endpoint توسط LayerZero به Oasys پیشرفت بزرگی از نظر قابلیت همکاری دارایی های درون بازی است. LayerZero بر اتصال جوامع و توانمندسازی گیمرها از طریق دسترسی بیشتر و سرگرم کننده تر کردن بازی های مورد علاقه آنها در شبکه های مختلف متمرکز است.

LayerZero انتقال داده های دلخواه را در بین زنجیره ها به روشی بدون مجوز، مقاوم در برابر سانسور و تغییرناپذیر تسهیل می کند. استاندارد Omnichain Non-Fungible Token (ONFT) روشی را که NFT ها در تمام بلاک چین های دارای پشتوانه LayerZero منتقل می شوند متحول می کند و نیازی به روش های سنتی مانند wrapping، midchaining و پل های متمرکز را از بین می برد.

پذیرش گسترده استاندارد ONFT با تسهیل انتقال یکپارچه NFT بین شبکه های مختلف، به طور قابل توجهی بر آینده بازی در Web3 تأثیر می گذارد. LayerZero همچنین امکان جابجایی توکن های قابل تعویض را از طریق استاندارد Omnichain Fungible Token (OFT) فراهم می کند.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید