نمایش بازی و Web3، چه چیزی در بازار وجود دارد؟ گزارش


بازی‌های بلاک چین به سرعت در حال حرکت هستند، آیا می‌توانید با این سرعت پیش بروید؟ آخرین گزارش Cointelegraph Research به بررسی 20 بازی امروز و چند بازی برای بررسی فردا می پردازد.

مکانی که بازی و امور مالی در Web3 با هم ملاقات می کنند GameFi نامیده می شود و در چند سال گذشته با سرعت زیادی در حال رشد بوده است. حتی منابع کمی برای تجزیه و تحلیل داده وجود دارد که سعی کنید بفهمید محبوب ترین بازی های بلاک چین و وب 3 در حال حاضر در دسترس هستند. Cointelegraph Research به طور مستقیم به این موضوع پرداخته و 20 گزارش برتر بازی را توسعه داده است.

این گزارش برخی از تفاوت‌های بین بازی‌های Web2 و Web3 و برخی پیشرفت‌ها در GameFi را پوشش می‌دهد. این گزارش با پوشش موضوعات بازی برای بردن و بازی برای داشتن، و همچنین ارائه برخی «اطلاعات درونی» از مدیران C-suite در صنعت، نمای کلی از وضعیت فعلی GameFi و احتمال انتقال آن به سطح بعدی را ارائه می دهد. .

این گزارش را از پایانه تحقیقاتی کوین تلگراف دانلود کنید.

در کنار مروری بر 20 بازی، بخشی نیز در مورد برخی از موردانتظارترین بازی هایی که به زودی منتشر خواهند شد، وجود دارد. این گزارش به همان اندازه برای سرمایه‌گذاران معمولی کریپتو مناسب است که می‌خواهند در مورد روندهای مختلف در صنعت بیاموزند، برای هر کسی که می‌خواهد بداند کدام بازی Web3 را بعداً امتحان کند.

GameFi بلاک چین، پروتکل ها، توسعه دهندگان، سرمایه گذاران و کاربران را به هم متصل می کند

بازی‌های Web3 بسیار فراتر از یک استودیو هستند و داستانی جذاب و ترکیبی با گرافیک عالی را ایجاد می‌کنند. برای مثال، برخلاف Web2 یا «گیم‌پلی سنتی» که از موتور بازی مانند Unreal Engine استفاده می‌کند، گنجاندن توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) مالکیت یک قطعه از بازی را به واقعیت تبدیل می‌کند و به بازیکنان کنترل پلتفرم را می‌دهد. استفاده و توکن سازی پروتکل های رمزنگاری مختلف همچنین فرصت سرمایه گذاری بیشتر در اکوسیستم یک بازی خاص مانند Axie Infinity را فراهم می کند.

منبع: تحقیقات Cointelegraph “20 گزارش برتر بازی بلاک چین”

تیم تحقیقاتی کوین تلگراف

بخش تحقیقات کوین تلگراف شامل تعدادی از بهترین استعدادها در صنعت بلاک چین است. تیم محققان با ترکیب سختگیری تحصیلی و فیلتر شده توسط تجربه عملی و سخت به دست آمده، متعهد به ارائه دقیق ترین و روشنگرترین محتوای موجود در بازار هستند.

مایکل تابون معاون پژوهشی در کوین تلگراف است. تیم تحقیقاتی متشکل از کارشناسان موضوعی از امور مالی، اقتصاد و فناوری است تا منبعی در سطح جهانی را برای گزارش‌های صنعت و تحلیل‌های روشنگرانه به بازار بیاورند. این تیم از API ها از منابع مختلف برای ارائه اطلاعات و تجزیه و تحلیل دقیق و مفید استفاده می کند.

با چندین دهه تجربه ترکیبی در امور مالی، تجارت، مهندسی، فناوری و تحقیقات سنتی، تیم تحقیقاتی Cointelegraph کاملاً در موقعیت مناسبی قرار دارد تا از استعدادهای ترکیبی خود با “20 گزارش برتر بازی 2023” به خوبی استفاده کند.

نظرات بیان شده در مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و به منظور ارائه مشاوره یا مشاوره خاص در مورد هر شخص یا هر گونه اوراق بهادار یا محصول سرمایه گذاری نیست.


نویسنده: Cointelegraph Research

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *