GameStop NFT پس از همکاری با Illuvium دوباره در کانون توجه قرار گرفت


این مشارکت 20000 توکن را در مجموعه افتتاحیه منتشر خواهد کرد.

در 5 ژوئن، ایلوویوم، توسعه‌دهنده بازی‌های بلاک‌چین اتریوم، همکاری با بازی‌های ویدیویی و خرده‌فروش کالاهای مصرفی GameStop را برای راه‌اندازی مجموعه‌ای از 20000 توکن غیرقابل تعویض (NFT) از 12 ژوئن اعلام کرد. همانطور که توسعه دهندگان گفته اند:

به گفته توسعه دهندگان، “Illuvitars” NFTS “آثار هنری کلکسیونی پویا است که به وضوح یک آواتار خاص یک Illuvial را نشان می دهد. هر Illuvitar دارای رتبه قدرتی است که با توجه به کمیاب بودن آن تعیین می شود، که به شما کمک می کند تا در جدول امتیازات بالا بروید.”

هر “GameStop x Illuvitar D1SK NFT” حاوی یک “Illuvitar” منحصر به فرد با نام تجاری GameStop است که به گفته سازندگان دارای “108 ترکیب بالقوه بر اساس شش ایلوویال مختلف، سه احساس، سه مرحله پس‌زمینه و دو پایان است.” D1SK ها شامل ایلوویتارها و لوازم جانبی تصادفی هستند و می توانند در صرافی غیرمتمرکز ایلووی معامله شوند. علاوه بر این، دارندگان NFT به بازی‌های کلکسیونر موجودات Illuvium، Illuvium Overworld و Illuvium Arena و دیگر امتیازات دسترسی خواهند داشت.

Cointelegraph در فوریه 2022 گزارش داد که GameStop راه حل مقیاس پذیری لایه 2 اتریوم Immutable X را برای قدرت بخشیدن به بازار NFT انتخاب کرده است. با این حال، تا آگوست 2022، درآمد روزانه کارمزد GameStop NFT به دلیل ادامه بازار نزولی ارزهای دیجیتال، به 4000 دلار کاهش یافت.

این ارقام کاهش قابل توجهی را نسبت به اولین روز کاری کامل پروژه در 13 ژوئیه 2022 نشان می دهد، با حجم فروش NFT 1.98 میلیون دلار، که معادل تقریباً 44500 دلار هزینه است. در زمان انتشار، پرمعامله‌ترین مجموعه NFT در GameStop NFT، Buck Season II است که در 30 روز گذشته 109213 دلار کلکسیون دیجیتال معامله شده است.

مجله: نسل Z و NFT: بازتعریف مالکیت برای بومیان دیجیتال
نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید