گیمرها بیشتر از NFT به کسب بیت کوین علاقه مند هستند: نظرسنجی


این مطالعه نشان داد که شرکت کنندگان در مقایسه با NFT ها، پنج برابر بیشتر به کسب بیت کوین در حین بازی علاقه مند بودند.

طبق یک نظرسنجی اخیر، در حالی که برخی از گیمرها با ادغام توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) برای بازی‌ها مخالف هستند، اکثریت آن‌ها در صورت فرصت برای کسب ارزهای رمزنگاری شده حاضر به بازی هستند.

شرکت فین‌تک Zeebedee در اطلاعیه‌ای نتایج یک نظرسنجی را منتشر کرد که برای اندازه‌گیری میزان قرار گرفتن در معرض کریپتو گیمرها در ایالات متحده و احساسات آن‌ها نسبت به بازی‌های بلاک چین انجام داد.

محققان دریافتند که اگر بازی‌ها پاداش‌های رمزنگاری را ارائه می‌دهند، 67 درصد از پاسخ‌دهندگان به احتمال زیاد بازی‌های رایگان را انجام می‌دهند. 45 درصد از پاسخ دهندگان بر این باور بودند که تجارت شخصیت ها و آیتم های بازی با دیگر بازیکنان مزایایی دارد، در حالی که 23 درصد گفتند که می تواند تأثیر منفی داشته باشد. 32 درصد باقی مانده نظری ندادند.

جدای از اینها، 27 درصد از پاسخ دهندگان علاقه مند به کسب بیت کوین (BTC) در بازی هستند، در حالی که تنها 5 درصد به کسب NFT علاقه مند هستند. این نشان می‌دهد که بازیکنان بیشتری به جای خرید NFT، علاقه بیشتری به خرید BTC در بازی‌های بازی برای کسب درآمد (P2E) دارند.

به گفته بن کوسنز، مدیر استراتژی Zeebedee، یکی از نکات برجسته این نظرسنجی این بود که اکثر بازیکنان دیدگاه مثبت یا خنثی نسبت به پاداش‌های کریپتو داشتند. جدا از آن، مدیر اشاره کرد که علاقه به بیت کوین نیز زیاد است. کوزنس توضیح می دهد:

علیرغم تمرکز بخش بزرگی از صنعت بر NFTها، ما شاهد بوده ایم که بیت کوین به عنوان محبوب ترین دارایی غیرمتمرکز در میان بازیکنان در مقایسه با سایر ارزهای رمزنگاری شده از جمله NFT ها برجسته شده است.

محققان دریافتند که 55 درصد از پاسخ دهندگانی که صاحب ارزهای دیجیتال هستند، صاحب ارزهای دیجیتال نیستند. بقیه در بیت کوین، اتر (ETH) یا Dogecoin (DOGE) نگهداری می شود.

مربوط: بازیکنان بلاک چین در حال افزایش هستند زیرا کاربران سعی می کنند رمزارز را پشته بگذارند – DappRadar

در همین حال، نظرسنجی دیگری که در 15 جولای منتشر شد، نشان داد که از هر سه بازیکن، یک بازیکن علاقه مند به استفاده از ارزهای دیجیتال در متاورس است. این نظرسنجی همچنین نشان داد که مفهوم بازی P2E به خوبی مورد استقبال قرار گرفته است و 40 درصد از بازیکنان می‌خواهند در Metaverse بازی کنند و برنده شوند.


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید