«تغییر بازی برای پرداخت‌ها»: مدیرعامل کوین‌بیس چشم‌اندازی گرم به توسعه‌های کریپتو می‌دهد


برایان آرمسترانگ، بنیانگذار و مدیر عامل Coinbase، در مصاحبه ای با کتی وود Ark's، نظرات خود را در مورد آخرین تحولات این پلتفرم و همچنین برخی از اتفاقات مهم در کریپتو به اشتراک گذاشت. این گفتگو در اجلاس Crypto State Summit 2024 انجام شد.

لایه 2

آرمسترانگ بر اهمیت راه حل لایه 2 صرافی، Base، در توسعه فناوری بلاک چین تاکید کرد. وی حرکت از شبکه های لایه 1 به شبکه های لایه 2 را با انتقال از دیال آپ به اینترنت پهن باند مقایسه کرد و بر افزایش سرعت و کاهش هزینه ها تاکید کرد.

لایه 2 ویژگی هایی مانند انتقال فوری و رایگان دلار آمریکا را در سراسر جهان فعال می کند، پرداخت ها، حواله ها و سایر فعالیت های اقتصادی را با کاهش اصطکاک متحول می کند. دنیایی که اصطکاک را کاهش می دهد.» اقتصاد» گفت.

مرتبط با

دیفای

آرمسترانگ همچنین خاطرنشان کرد که کریپتو از یک طبقه دارایی ساده که در حال حاضر بیش از یک تریلیون دلار ارزش دارد و توسط بیش از 400 میلیون نفر استفاده می‌شود، به برنامه‌هایی مانند پرداخت، رای‌گیری، شبکه‌های اجتماعی غیرمتمرکز و غیره تبدیل شده است. وی تاکید کرد که این ابزار به ابزاری تبدیل شده است که در دنیای واقعی مزایایی را ارائه می دهد. این پیشرفت‌ها برای افزایش پذیرش کریپتو در جهان، که به طور بالقوه به بیش از یک میلیارد کاربر می‌رسد، حیاتی هستند.

مرتبط با

پتانسیل تحول آفرین تراکنش های همتا به همتا در حذف واسطه ها و در نتیجه کاهش اصطکاک اقتصادی نهفته است. تسویه بیدرنگ از طریق کریپتو می تواند واسطه ها و خطرات تسویه روزانه مرتبط با آن را حذف کند.

پتانسیل واقعی و نوآوری در اینجا ناشی از این معاملات همتا به همتا است. چگونه واسطه ها را حذف کنیم؟ Crypto واقعاً بسیاری از این واسطه ها را بیکار می کند. اگر بتوانید فوراً تسویه حساب کنید، نیازی به کارگزاری ندارید که می‌دانید خطرات ناشی از تسویه روزانه را به همراه دارد. اگر این فقط یک تسویه زمان واقعی باشد، می توانید واسطه ها را حذف کنید و اصطکاک در اقتصاد را کاهش دهید.

آرمسترانگ آینده ای را متصور است که در آن ارز دیجیتال به دلیل کارایی آن، بخش قابل توجهی از تولید ناخالص داخلی جهانی را تامین می کند. این پیش‌بینی می‌کند که طی یک دهه، ۲۵ درصد از تولید ناخالص داخلی جهانی را می‌توان از طریق ریل‌های کریپتو به لطف توانایی آن‌ها در تسهیل و ساده‌سازی تراکنش‌های اقتصادی، محقق کرد.


نویسنده: Dan Burgin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید