گلکسی دیجیتال پس از ضرر خالص 1 میلیارد دلاری در سال 2022 همچنان به سود خود ادامه می دهد


این شرکت دارایی دیجیتال به رهبری مایک نووگراتز در اکثر سه ماهه اول سال 2023 درآمد قبل از مالیات 150 میلیون دلار ثبت کرد.

در ۲۸ مارس، شرکت سرمایه‌گذاری کانادایی Galaxy Digital که توسط شخصیت بلاک‌چین مایک نووگراتز اداره می‌شود، اعلام کرد که ۱۵۰ میلیون دلار درآمد قبل از مالیات از اول ژانویه ۲۰۲۳ تا ۲۴ مارس ۲۰۲۳ به دست آورده است.

نتایج به دنبال زیان خالص 1 میلیارد دلاری در سال 2022 بود که عمدتاً به زیان تحقق نیافته 659 میلیون دلاری در دارایی های دیجیتال و زیان تحقق نیافته 496 میلیون دلاری در سرمایه گذاری نسبت داده شد. همانطور که Novogratz می گوید:

2022 سالی سازنده برای گلکسی بوده است، و از آنجایی که ما و صنعت ما با رویدادهای بی‌سابقه‌ای در اقتصاد کلان روبرو هستیم، توانسته‌ایم در مسیر خود باقی بمانیم و فرصت‌طلبانه از فرصت‌های استراتژیک برای ایجاد کسب‌وکارهای عملیاتی خود برای آینده استفاده کنیم.

در 19 مه 2022، نووگراتز ادعا کرد که اکوسیستم 40 میلیارد دلاری Terra Luna به دلیل فروپاشی “به طور دائمی کاهش یافته است” و تکرار کرد که صنعت کریپتو “به نظر قوی تر از همیشه به نظر می رسد و به این زودی ها از بین نمی رود.” یک سال پیش، در 3 فوریه 2021، Cointelegraph گزارش داد که Galaxy Digital 25 میلیون دلار در پروتکل Terra Luna سرمایه گذاری کرده است. گلکسی دیجیتال درآمد خالص 1.7 میلیارد دلاری را در سال 2021 در اوج بازار ارزهای دیجیتال گزارش کرد.

در آگوست 2022، گلکسی دیجیتال پس از فسخ قرارداد 100 میلیون دلاری برای خرید محافظ دارایی دیجیتال BitGo، ظاهراً از برنامه های خود برای عرضه عمومی در ایالات متحده صرف نظر کرد. بعداً در ماه نوامبر، این شرکت اعلام کرد که 77 میلیون دلار در معرض ورشکستگی صرافی ارزهای دیجیتال FTX قرار گرفته است که احتمالاً 48 میلیون دلار در برداشت قفل شده است.

در پایان سال 2022، سرمایه مشترک در شرکت از 2.6 میلیارد دلار به 1.4 میلیارد دلار در سال کاهش یافت. با وجود مشکلات، نووگراتز می گوید که این شرکت دارای موقعیت نقدینگی قوی 957 میلیون دلاری است. در میان موارد دیگر، این شرکت پیش‌بینی می‌کند که شرکت تابعه گلکسی ماینینگ، با کمک خرید تسهیلات هلیو پرچم‌دار Argo Blockchain به قیمت 65 دلار، نرخ هش استخراج بیت‌کوین (BTC) را تا پایان سال جاری به 4 اگزهاش در ثانیه افزایش دهد. میلیون در حال انجام است.

مجله: 5 سال آزمایش و درس های آموخته شده از “10 Crypto برتر”.
نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید