بنیانگذاران Gala Games اتهامات 130 میلیون دلاری دزدی و ضایعات شرکتی را رد می کنند


رایت ترستون، همکار بنیانگذار اریک شیرمایر، یکی از بنیانگذاران Gala، گفت که او ظاهراً خود را ثروتمند کرده است، در حالی که Schiermeyer می گوید که Thurston میلیون ها دلار دزدیده است.

بنیانگذاران پلتفرم بازی بلاک چین Gala Games به دلیل دو شکایت جداگانه، یکی دزدی 130 میلیون دلاری گالا (GALA) و دیگری ادعای اتلاف شرکتی را در دادگاه قفل کرده اند.

در 31 آگوست، رایت تورستون و اریک شیرمایر که مدیرعامل شرکت نیز هست، بنیانگذاران Gala، علیه یکدیگر در دادگاه ناحیه یوتا شکایت کردند.

از طرف Gala، Schiermeyer ادعا کرد که در اوایل سال 2021، Thurston و شرکت سرمایه گذاری True North United Investments به ارزش حدود 130 میلیون دلار GALA، نشانه ای مرتبط با اکوسیستم بازی های Gala را سرقت کردند.

شکایت Schiermeyer ادعا می‌کند که توکن‌های GALA به کیف پولی تحت کنترل شرکت منتقل شده‌اند، اما بعداً توسط Thurston به ۴۳ کیف پول دیگر منتقل شده‌اند، که وقتی در مورد این حرکت‌ها سوال شد، گفت که توکن‌ها را در کیف پول‌های امن برای Gala نگه داشته است.

بر اساس این شکایت، توکن‌ها سپس از کیف پول‌ها حذف شدند و در «شبکه پیچیده تراکنش‌های مبهم» بین سپتامبر 2022 و مه 2023 معامله یا فروخته شدند.

گزیده ای از شکایت Schiermeyer علیه Thurston در رابطه با ادعای سرقت GALA. منبع: PACER

شکایت ادعا می کند که ترستون بعداً اظهارات نادرستی در مورد فروش توکن ادعایی کرد، اما اکنون ادعا می کند که GALA فروخته شده متعلق به او بوده است. پرونده Schiermeyer این موضوع را رد کرد.

Thurston همچنین ادعا می‌کند مجوزها را می‌دزد و می‌فروشد و درآمد حاصل از اجرای گره‌های اکوسیستم Gala را حفظ می‌کند، که می‌تواند توکن‌های GALA را کسب کند.

در همان روز، Thurston’s True North شکایتی علیه Schiermeyer تنظیم کرد – به طور مشابه از طرف Gala – ادعا کرد که Gala “میلیون ها دلار از دارایی های شرکت را فروخته و هدر داده است” و گالا میلیون ها دلار برای خریدهای شخصی به او قرض داده است.

گزیده ای از شکایت تورستون علیه استفاده ادعایی شییر مایر از دارایی های گالا برای منافع شخصی. منبع: PACER

طبق این شکایت، Schiermeyer همچنین ظاهراً شرکت‌های Gala را در سوئیس و دبی تأسیس کرده و خود را به عنوان سهامدار کنترل کننده برای دنبال کردن فرصت‌های تجاری تبدیل کرده است.

True North ادعا می‌کند که Schiermeyer بدون اطلاع مدیر Gala، Thurston، گالا را اداره می‌کرد و اطلاعات ناقص یا نادرست و سوابق شرکتی را «علی‌رغم درخواست‌های مکرر» در اختیار تورستون قرار داد.

مرتبط با: SEC در مقابل Coinbase: وکیل جدید پاتریک کندی به این مبارزه می‌پیوندد

شکایت Schiermeyer خواستار برکناری Thurston از سمت خود به عنوان مدیر Gala و مزایای مختلف و پرداخت غرامت، از جمله بازگرداندن GALA بود که گفته می شود به سرقت رفته بود.

ترستون نیز به همین ترتیب خواستار حذف شیرمایر از گالا شد و حداقل 750 میلیون دلار به عنوان خسارت و غرامت مختلف خواست.

در ماه مارس، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از Thurston، True North و شرکت دیگری که او تأسیس کرده بود، به نام Green United، به دلیل فروش سرمایه‌گذاری‌ها در یک طرح استخراج رمزنگاری تقلبی شکایت کرد.

مجله: Web3 Player: مالک GTA Web3 در بررسی کازینو بیت کوین و Sunflower Land شرکت می کند


نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید