G7 اجرای جهانی «قانون سفر» را برای دارایی‌های کریپتو تسریع می‌کند


این گروه 7 نفره در ژاپن ملاقات کردند، جایی که آنها در مورد CBDCها و مقررات کریپتو با هدف اجرای سریع “قاعده سفر” برای دارایی های رمزنگاری بحث کردند.

کمیته G7 اخیراً در نیگاتا، ژاپن تشکیل جلسه داد تا از جمله در مورد پیامدهای مالی جهانی برای ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) و قوانین حاکم بر انتقال دارایی های رمزنگاری شده بحث کند.

کمیته در بیانیه ای که خلاصه ای از بحث ها را ارائه می کند، حمایت خود را از توسعه CBDCها تکرار کرد و هشدار داد که تحقیقات بیشتری برای اطمینان از ایجاد آنها بر اساس “شفافیت، حاکمیت قانون، حکمرانی صحیح اقتصادی، امنیت سایبری و حفاظت از داده ها” مورد نیاز است. “

این ارتباطات از کار صندوق بین‌المللی پول (IMF) در زمینه توسعه «راهنمای CBDC» استقبال می‌کند و می‌گوید کمیته G7 مشتاقانه منتظر اولین مجموعه تحویل‌ها است که توسط گروه بانک جهانی و نشست‌های سالانه صندوق بین‌المللی پول در سال 2023 منتشر شود. – برای 15 اکتبر در مراکش، مراکش برنامه ریزی شده است.

اعضای کمیته همچنین درباره “قاعده سفر” بحث برانگیز بحث کردند که هر موسسه مالی که بیش از 3000 دلار تراکنش ارزهای دیجیتال انجام می دهد را ملزم می کند نام، آدرس و اطلاعات حساب فرستنده را افشا کند. بر اساس این ابلاغیه، مواضع این کمیته تصریح شد:

ما از طرح‌های گروه ویژه اقدام مالی (FATF) برای تسریع اجرای جهانی استانداردهای FATF در دارایی‌های مجازی، از جمله «قانون سفر» و کار آن بر روی ریسک‌های نوظهور، از جمله مقررات DeFi و تراکنش‌های همتا به همتا، حمایت می‌کنیم.»

کمیته G7 متشکل از نمایندگانی از کانادا، فرانسه، آلمان، ایتالیا، ژاپن، بریتانیا و ایالات متحده است و اتحادیه اروپا به عنوان عضو “بدون شماره” عمل می کند.

نشست نیگاتا قبل از نشست سالانه G7 که قرار است 19 تا 21 می در هیروشیما برگزار شود، برگزار می شود.

مرتبط: G7 برای همکاری در مقررات سخت‌تر کریپتو: گزارش

در حالی که هنوز مشخص نیست که جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده در این نشست شرکت خواهد کرد یا خیر، زیرا بن بست قریب الوقوع سقف بدهی منجر به بن بست در کنگره شده است، فایننشال تایمز در این اجلاس گزارش داد که “ایالات متحده از شرکای ملت ثروتمند خود می خواهد که فشار اقتصادی بر چین را افزایش دهند.” .

جالب اینجاست که در بیانیه نشست نیگاتا 17 بار از اوکراین (18 بار برای روسیه) نام برده شده است، در حالی که اصلاً به چین اشاره نشده است.
نویسنده: Tristan Greene

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید