Fuse Network هکاتون Fuse Summer 2024 را راه اندازی کرد


فهرست

  • فیوز تابستان 2024 هکاتون آغاز می شود: آنچه باید بدانید
  • کمک هزینه 10000 دلاری برای دسته‌های DeFi، Mobile و Open Track اعلام شد

نسل بعدی پلت فرم قرارداد هوشمند Fuse Network (FUSE) از همه توسعه دهندگان وب 3 و علاقه مندان دعوت می کند تا در هکاتون عظیم Fuse Summer 2024 شرکت کنند. رویدادهای اصلی برنامه هکاتون بین 1 تا 21 جولای 2024 برگزار می شود.

فیوز تابستان 2024 هکاتون آغاز می شود: آنچه باید بدانید

هکاتون تابستانی فیوز 2024، مورد انتظارترین رویداد اعضای انجمن فیوز، در ماه جولای آغاز خواهد شد. فیوز میزبان مراسم افتتاحیه در تاریخ 1 ژوئیه 2024 در ساعت 13:00 UTC با مدیر عامل فیوز مارک اسمارگون به عنوان مهمان ویژه خواهد بود.

شرکت کنندگان و بینندگان می توانند این رویداد را در Discord تماشا کنند، جایی که می توانند ایده بگیرند، الهام بگیرند و فرصت صحبت با سایر اعضای اکوسیستم فیوز را داشته باشند.

در چارچوب برنامه عظیم آنلاین، شرکت کنندگان در هکاتون Fuse Summer 2024 دو گزینه توسعه هیجان انگیز را مشاهده خواهند کرد.

برای علاقه مندان به برنامه های تلفن همراه، Flutter SDK یک مجموعه ابزار قدرتمند برای ایجاد برنامه های تلفن همراه شیک و نوآورانه ارائه می دهد که به طور یکپارچه با اکوسیستم Fuse ادغام می شوند.

در همین حال، توسعه دهندگان برنامه های کاربردی وب پروتکل های نسل بعدی را با استفاده از ابزار Fuse SDK برای پلتفرم ایجاد خواهند کرد.

کمک هزینه 10000 دلاری برای دسته‌های DeFi، Mobile و Open Track اعلام شد

مدیر عامل فیوز مارک اسمارگون از توسعه دهندگان Web3 با پیشینه های مختلف استقبال می کند تا به هکاتون بپیوندند و محصولات خود را برای بررسی ارسال کنند:

هکاتون تابستانی فیوز بسیار بیشتر از یک رقابت است. این فرصتی است برای تأثیرگذاری واقعی در فضای بلاک چین. ما از دیدن راه‌حل‌های نوآورانه‌ای که شرکت‌کنندگان روی میز ارائه می‌کنند هیجان‌زده هستیم و متعهد به حمایت از سفرهای خود از طریق برنامه کمک‌های مالی جامع ما هستیم.

بخش‌هایی از هکاتون شامل برنامه‌های DeFi و Mobile و همچنین Open Track برای عجیب‌ترین و غیرعادی‌ترین ایده‌ها است.

برندگان به کمک‌های بیمه‌ای دسترسی دارند که از 10000 دلار شروع می‌شود و بودجه قابل توجهی برای پیشبرد پروژه‌های نوآورانه خود فراهم می‌کند. برندگان همچنین می توانند برای کمک هزینه های فیوز اکوسیستم به مبلغ بیش از 10 میلیون دلار درخواست دهند تا ایده های خود را زنده کنند.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید