بلاک چین فیوز 10 میلیون دلار برای توسعه اکوسیستم اختصاص می دهد


کمک های مالی بین 5000 تا 25000 دلار آمریکا به تیم های پروژه واجد شرایط تخصیص خواهد یافت.

در 3 می، لایه 1 بلاک چین فیوز اعلام کرد که 10 میلیون دلار برای “احیای اکوسیستم فیوز و افزایش رشد در حوزه های مختلف” اختصاص خواهد داد. برنامه ای به نام “Fuse Ignite” بین مشوق های مایع و کمک های مالی ساختار یافته است. همانطور که توسعه دهندگان گفته اند:

تیم‌ها می‌توانند برای کمک‌های مالی بین 5000 تا 25000 دلار، بسته به تمرکز پروژه‌ها یا خدمات خود، درخواست دهند. پروژه‌های DeFi می‌توانند برای مشوق‌هایی که برای افزایش نقدینگی و اثربخشی کلی کاربر هنگام استقرار در Fuse Network طراحی شده‌اند، درخواست دهند.

پس از تایید درخواست، کمک هزینه های اپراتور Fuse Ignite به صورت Fuse Tokens (FUSE) و USD Coin (USDC) صادر می شود. اپراتورها از بلاک چین شبکه فیوز و سایر ابزارها برای تامین خدمات پرداخت خود استفاده می کنند.

بخشی از بودجه 10 میلیون دلاری نیز برای مشوق های فرزندخواندگی و پخش هوایی در جامعه در نظر گرفته شده است. برای مشارکت، کاربران باید حداقل موجودی فیوز را حفظ و واریز کنند، نقدینگی برای پروژه‌های پشتیبانی شده فراهم کنند، دارایی‌ها را پل بزنند و مرتباً تجارت کنند. راه اندازی Fuse Ignite مصادف است با استقرار قریب الوقوع یک لانچ پد در Voltage Finance، که هدف آن راه حل انتخابی برای توکن های جدید است که به دنبال پیوستن به اکوسیستم فیوز هستند.

ارزش بازار فیوز در سال گذشته نزدیک به 300 میلیون دلار بود که ارزش کل آن را به 40 میلیون دلار رساند. از زمان آغاز به کار در سال 2019، این پروژه ادعا می کند که بیش از 120 میلیون تراکنش را در 1.35 میلیون کیف پول با بیش از 100 پروژه Web3 که بر روی اکوسیستم موجود آن ساخته شده است، تسهیل کرده است. در سپتامبر 2022، Fuse با ChromePay همکاری کرد تا شناسه‌های غیرمتمرکز را به آفریقا بیاورد. فیوز همچنین به ChromePay کمک مالی برای مبلغ نامشخصی برای ساخت سرویس‌های DeFi و DID به طور مستقیم بر روی بلاک چین اعطا کرد.

مجله: طرح استیبل کوین ویزا، تاثیر سقف بدهی بر قیمت بیت کوین
نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *