Fuse و NexusPay برای ایجاد انقلابی در شمول مالی در آفریقا به نیروها می پیوندند


فیوز همکاری بزرگی را با راه حل پیشرو در حساب های استیبل کوین NexusPay اعلام کرد. هدف این همکاری رفع محدودیت‌های سیستم‌های مالی سنتی با ارائه ابزارهای نوآورانه برای مشارکت اقتصادی، به‌ویژه در مناطق دورافتاده و کم برخوردار است.

به لطف NexusPay که با FuseBox Web SDK توسعه یافته است، استیبل کوین‌ها و دارایی‌های دیجیتال به طور گسترده‌تری در دسترس خواهند بود. به لطف این همکاری، کاربران می توانند راحت تر و با هزینه کمتر پول ذخیره، ارسال و دریافت کنند. برای تعداد زیادی از افراد بدون بانک و بدون بانک در آفریقا، این جایگزینی برای روش های پرهزینه و محدود کننده بانکداری سنتی برای تراکنش های بین المللی است.

NexusPay به لطف ادغام با بلاک چین فیوز، با ارائه یک اکوسیستم پرداخت Web3 قوی در کنار حساب‌های دلاری دیجیتال با استفاده آسان، چشم‌انداز مالی آفریقا را دموکراتیک می‌کند. به کاربران امکان تبدیل ارزهای فیات محلی به دلار دیجیتال و مزایای تراکنش های سریع، ارزان و نامحدود داده می شود.

از طریق هزینه‌ها و ریسک‌های کمتر، افزایش حجم تراکنش و بهبود تجربه کاربر، هدف این مشارکت بهبود تامین مالی غیرحضوری است. با استفاده از مجموعه FuseBox، Fuse حامی گاز از طریق Account Abstraction (AA)، ساده کردن روش‌های سطح قرارداد و کاهش هزینه‌های اصطکاک و گاز است.

این منطق قراردادی پیشرفته با ارائه ویژگی‌های امنیتی پیشرفته مانند تکنیک‌های بازیابی اجرای عامل و گزینه‌های چند امضایی، جایگزین لیست‌های سفید سنتی برای حمایت از گاز می‌شود. با کمک ویژگی‌های جدید مانند تراکنش‌های متا بازیابی اجتماعی و انتزاع حساب، کاربران می‌توانند تراکنش‌ها را به صورت انبوه انجام دهند و با سرعت بخشیدن به فرآیندهایی مانند تأیید و تبادل توکن، مدیریت حساب را ساده‌تر کنند.

به گفته بنیانگذاران NexusPay، Griffins Oduol و Nashons Agate، فیوز در خط مقدم امور مالی بلاک چین قرار دارد و پلتفرم قدرتمند آن برای راه حل های نوآورانه مناسب است. آنها مطمئن هستند که کار با فیوز به مصرف کنندگان در آفریقا کمک می کند تا راحت تر به خدمات مالی دسترسی داشته باشند و از آنها بهره بیشتری ببرند.
نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید