تام لی از Fundstrat در برابر قیمت بیت کوین 150,000 دلار ایستاده است


تام لی، یکی از بنیانگذاران Fundstrat Global Advisors دفاع کرد او طی مصاحبه اخیر با CNBC هدف نسبتا بلندپروازانه قیمت بیت کوین 150000 دلاری خود را اعلام کرد.

لی می گوید که با نصف شدن اخیر بیت کوین، بادهای مخالفی وجود دارد.

او همچنین خاطرنشان کرد که صندوق‌های قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین جریان‌های عظیمی را تجربه می‌کنند. پسندیدن گزارش شده توسط U.Today، این محصولات در حال حاضر شتاب قابل توجهی را تجربه می کنند و به یک لیست 15 روزه بدون وقفه رسیده اند. IBIT بلک راک به تنهایی از 20 میلیارد دلار در کل دارایی های تحت مدیریت فراتر رفته است.

مرتبط با

لی افزود که زیرساخت های سازمانی پیرامون بیت کوین هنوز در مراحل ابتدایی خود هستند.

به گفته لی، گسترش مالکیت، بزرگترین ارز دیجیتال را به 150000 دلار خواهد رساند. لی افزود: «بیت کوین همچنان از ریاضیات پیروی می کند. به گفته این تحلیلگر، بیش از 87 درصد از حرکات بیت کوین همچنان به دنبال تعداد کیف پول و فعالیت کیف پول است و هر دو در حال حرکت بالاتر هستند.

مرتبط با

پسندیدن گزارش شده توسط U.TodayPermabull همچنین در ماه مه دو برابر شد و به 150000 دلار رسید و از کاهش تورم در نیمه دوم سال به عنوان یکی از کاتالیزورهای اصلی صعودی یاد کرد.

طبق داده‌های CoinGecko، تا 2 ژوئن، بزرگترین ارز دیجیتال با قیمت 70156 دلار معامله می‌شود.

لی در مورد جدیدترین ظاهر “Squawk Box” گفت که تورم “نرم‌تر از حد انتظار” در حال آمدن است. به گفته لی، بازار کار در حال سرد شدن است، اما به طور چشمگیری ضعیف نمی شود، که برای سهام ایالات متحده «خبر خوبی» است.

Fundstrat انتظار داشت که بازارها در ماه می پس از فروش آگوست بهبود یابند، اما اکنون به نظر می رسد ژوئن می تواند ماه قوی تری باشد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید