فوجیتسو با خدمات تجارت کریپتو سروکار دارد: اپلیکیشن علامت تجاری


این شرکت به ارائه خدمات مالی شامل برندسازی، پذیرش سپرده، تامین مالی وام و مدیریت مالی و تسویه دارایی های رمزنگاری اختصاص دارد.

غول فناوری ژاپنی فوجیتسو درخواست علامت تجاری را به اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) ارسال کرده است و قصد خود را برای ارائه خدمات کارگزاری برای تجارت ارزهای دیجیتال، در میان سایر تسهیلات مالی رمزنگاری و غیر رمزنگاری، آشکار کرده است.

درخواست علامت تجاری فوجیتسو به دنبال ثبت یک علامت تجاری جدید “متشکل از کلمه FUJITSU است که با یک چرخش به شکل s روی J و I شکل گرفته است”، همانطور که در سند رسمی ثبت شده در 16 مارس نشان می دهد. این شامل پذیرش سپرده، تامین مالی وام و مدیریت مالی، و مبادله دارایی های رمزنگاری شده است.

درخواست علامت تجاری فوجیتسو برای لوگوی فوق ثبت شده است. منبع: tsdr.uspto.gov

تصویر بالا نشان دهنده لوگوی به روز شده ای است که فوجیتسو قصد دارد از آن به عنوان علامت تجاری برای ارائه خدمات مذکور استفاده کند. علاوه بر این، قطعه زیر یک نمای کلی از خدماتی که فوجیتسو با USPTO افشا می‌کند به همراه درخواست علامت تجاری ارائه می‌دهد.

برنامه علامت تجاری فوجیتسو برای خدمات رمزنگاری. منبع: tsdr.uspto.gov

علاقه فزاینده فوجیتسو به web3 در فوریه زمانی که پلتفرم شتاب دهی Web3 را برای استارت آپ ها و شرکت های شریک راه اندازی کرد، ظاهر شد. هدف این پلت فرم پشتیبانی از ایجاد اکوسیستم متنوعی از برنامه های Web3 در موارد استفاده مختلف مانند مدیریت حقوق محتوای دیجیتال، معاملات تجاری، قراردادها و فرآیندها است.

مرتبط با: نخست وزیر ژاپن می گوید DAO ها و NFT ها به حمایت از استراتژی دولت «ژاپن خنک» کمک می کنند

در آغاز سال 2023، رگولاتورهای مالی در ژاپن از رگولاتورهای جهانی خواستند تا قوانین بانکی سخت‌گیرانه‌تری را برای بخش کریپتو اجرا کنند.

Mamoru Yanase، معاون اداره توسعه استراتژی و مدیریت آژانس خدمات مالی، اعتراف کرد که این موضوع به رمزنگاری مرتبط نیست. او گفت: «این خود فناوری کریپتو نیست که باعث ایجاد آخرین رسوایی شده است» و افزود که مقصر «حکومت ضعیف، کنترل‌های داخلی ضعیف و فقدان مقررات و نظارت است».

مجله: ETF بیت کوین سامسونگ، 700 میلیون دلار کاهش، کوین بیس از ژاپن خارج شد: آسیا اکسپرس
نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید