FTX به دنبال مجوز برای فروش LedgerX و همچنین FTX Japan و FTX Europe است

FTX به دنبال مجوز برای فروش LedgerX و همچنین FTX Japan و FTX Europe است


چهار کسب‌وکار دیگر که FTX می‌خواهد بفروشد به تازگی خریداری شده‌اند، و وکلا ادعا می‌کنند که این روند فروش را ساده‌تر می‌کند.

در 15 دسامبر، وکلای FTX به دادگاه ورشکستگی ایالات متحده شکایت کردند تا شعبه های ژاپن و اروپا، بورس اوراق بهادار LedgerX و بورس Embed را بفروشند.

وکلا خاطرنشان می کنند که هر یک از این مشاغل تحت فشار تنظیم کننده های “لایق” هستند.[s] روند فروش سریع.»

“هرچه مدت طولانی تری عملیات تعلیق شود، خطر برای ارزش دارایی ها و خطر لغو دائم مجوزها بیشتر می شود.”

FTX Japan در حال حاضر مشمول دستورات تعلیق تجاری و بهبود است، در حالی که مجوزها و عملیات FTX Europe به حالت تعلیق درآمده است.

آنها همچنین به از دست دادن مشتریان و کارمندانی که کسب‌وکارها از زمان اعلام ورشکستگی FTX در 11 نوامبر تجربه کرده‌اند، اشاره می‌کنند و معتقدند فروش این کسب‌وکارها در حال حاضر باعث از سرگیری عملیات و در نتیجه به حداکثر رساندن ارزش دارایی FTX می‌شود.

وکلا گفتند که این مشاغل اخیرا خریداری شده اند و به طور نسبتاً مستقل از FTX فعالیت می کنند، که فروش بالقوه را بسیار پیچیده تر می کند.

با فرض وجود بیش از یک پیشنهاد دهنده بالقوه، مزایده برای مشاغل با Embed در 21 فوریه 2023 آغاز می شود و سه مورد دیگر در ماه بعد برگزار می شود.

تاریخ های پیشنهادی حراج برای چهار کسب و کار. منبع: CourtListener

مربوط: رایان سلامه، مدیرعامل FTX باهاما، درباره FTX و سام بنکمن-فرید سوت می‌زند.

گفته می شود بیش از 110 طرف علاقه مند به تصاحب یک یا چند شرکت از 134 شرکت درگیر در دعوای ورشکستگی هستند و FTX تاکنون 26 قرارداد عدم افشای اطلاعات را با طرف مقابل علاقه مند به کسب و کار یا دارایی های FTX امضا کرده است.

به گفته روستین بهنام، رئیس هیئت مدیره FTX، لجر ایکس، به ویژه، به عنوان یک داستان موفقیت آمیز در طول مراحل ورشکستگی FTX مورد ستایش قرار گرفت و اشاره کرد که شرکت اساساً “دیوار شده” و “بیش از هر شرکت دیگری پول نقد در اختیار دارد” کمیسیون معاملات آتی کالا. سایر دارایی های بدهی FTX ادغام شدند.

FTX می‌خواهد بخش‌هایی از امپراتوری رمزنگاری شکست خورده خود را قبل از از دست دادن بیش از حد ارزش خود یا لغو دائم مجوزهایش بفروشد، با این استدلال که این به نفع همه سهامداران است.


نویسنده: Luke Huigsloot

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉