کیف پول FTX 10 میلیون دلار در ارزهای رمزنگاری شده کاهش داد و ترس از تخلیه توکن را افزایش داد.


میلیون‌ها انتقال آلت‌کوین نگرانی‌هایی را ایجاد کرده است که FTX باعث کاهش بالقوه در بازارهای کریپتو خواهد شد.

یک کیف پول متعلق به صرافی ورشکسته صرافی FTX، دارایی های دیجیتالی به ارزش 10 میلیون دلار را از شبکه Solana (SOL) به اتریوم منتقل کرد و این نگرانی را به وجود آورد که این می تواند شروع یک سری از توکن ها در طی مراحل ورشکستگی صرافی باشد.

بر اساس داده‌های پلتفرم تحلیل بلاک‌چین Arkham Intelligence، از 31 آگوست، کیف پول FTX 6.23 میلیون دلار اتر (ETH) و بیش از 4 میلیون دلار آلتکوین انتقال داده است.

اینها عبارتند از 1.2 میلیون دلار توکن FTX (FTT)، 1.8 میلیون دلار Uniswap (UNI)، 1.3 میلیون دلار HXRO (HXRO)، 550،000 دلار SushiSwap (SUSHI)، و 260،000 دلار منتقل شده به یک کیف پول FTX دیگر. به ارزش دلار Frontier. توکن (FRONT). مسیر پل کرم چاله.

در 24 آگوست، FTX طرحی را برای انتصاب مدیریت سرمایه دیجیتال گلکسی مایک نووگراتز به عنوان مدیر سرمایه گذاری که وظیفه نظارت بر فروش و مدیریت دارایی های رمزنگاری بازیابی شده را دارد، پیشنهاد داد.

طبق این طرح، دارایی های FTX تنها مجاز به فروش 100 میلیون دلار توکن در هفته خواهند بود، اما این محدودیت می تواند به صورت جداگانه به 200 میلیون دلار افزایش یابد. هدف از این محدودیت ها به حداقل رساندن تأثیر فروش توکن است و در عین حال به FTX اجازه می دهد تا طلبکاران را یکپارچه کند.

علاوه بر این طرح، صرافی درخواست جداگانه‌ای برای محافظت از ذخایر بیت‌کوین (BTC) و اتر بزرگتر ارائه کرد.

در حالی که پیشنهادات ارائه شده در پرونده ها هنوز از نظر قانونی لازم الاجرا نیستند، انتظار می رود دعوای فروش توکن FTX در 13 سپتامبر در دادگاه ورشکستگی دلاور ظاهر شود.

مرتبط با: پرونده دادگاه FTX خرید قایق بادبانی 2.5 میلیون دلاری مدیرعامل سابق Alameda را فاش می کند

در جلسه 12 آوریل، FTX اعلام کرد که حدود 7.3 میلیارد دلار دارایی نقدی را بازیابی کرده است که 4.8 میلیارد دلار آن شامل دارایی های بازیابی شده تا نوامبر 2022 است.

بر اساس اسنادی که در جلسه ارائه شد، FTX در مجموع 4.3 میلیارد دلار دارایی رمزنگاری شده تا 12 آوریل برای نجات سهامداران با قیمت های بازار نگه داشته است.

دارایی های FTX از 12 آوریل برای بازیابی سهامداران در دسترس است. منبع: سالیوان و کرامول

طرح بازسازی فعلی برای FTX شامل راه اندازی مجدد بالقوه صرافی ارزهای دیجیتال است و جان ری سوم، مدیر عامل FTX گفت که این شرکت “فرایند دعوت از افراد علاقه مند برای راه اندازی مجدد صرافی FTX.com را آغاز کرده است.”

به گفته وکلای FTX، راه اندازی صرافی جدید انتظار می رود در سه ماهه دوم سال 2024 تکمیل شود.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت می کنید؟ کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در این مورد نظر دارند
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید