گزارش شده است که رئیس سابق FTX ایالات متحده آمریکا به دنبال بودجه 6 میلیون دلاری برای راه اندازی استارتاپ کریپتو است


برت هریسون، رئیس سابق FTX ایالات متحده، ظاهراً در حال برنامه ریزی برای راه اندازی استارتاپی است که نرم افزار معاملات ارزهای دیجیتال را برای سرمایه گذاران بزرگ توسعه می دهد.

تنها یک ماه پس از سقوط بحث برانگیز صرافی FTX Sam Bankman-Fried و 130 شرکت وابسته، ظاهراً یک مدیر ارشد سابق به دنبال سرمایه‌گذاران برای راه‌اندازی یک سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال است.

به گزارش The Information، برت هریسون، رئیس سابق FTX USA، به دنبال بودجه 6 میلیون دلاری برای راه اندازی استارتاپی است که نرم افزار معاملات ارز دیجیتال را برای سرمایه گذاران بزرگ توسعه می دهد. دور تامین مالی هریسون در مقابل ارزش گذاری 60 میلیون دلاری خواهد بود.

در 27 سپتامبر، هریسون برنامه های خود را اعلام کرد. استعفا از ریاست FTX USA انتقال به سمت مشاور یک ماه قبل از سقوط بدنام FTX. در نتیجه، کارآفرین بلافاصله متهم به دخالت مستقیم در سوء استفاده از بودجه کاربران نشد.

با این حال، پس از سقوط FTX، هریسون همچنین ادعا کرد که از آنچه SBF و همدستانش از طریق فریب به دست آورده اند، “متعجب و ناراحت” شده است. پس از فروپاشی FTX، یک هکر موفق شد به برخی از وجوه صرافی دسترسی پیدا کند و فعالانه در تلاش برای افشای وجوه دزدیده شده است.

اخیراً مشخص شد که هکر FTX پس از استفاده از میکسر بیت کوین (BTC) مقداری از وجوه سرقت شده را به OKX منتقل کرده است.

مربوط: FTX ژاپن قصد دارد وجوه مشتری را بازگرداند

FTX Japan، یکی از 134 شرکتی که در روند ورشکستگی FTX گرفتار شده است، در حال تدوین طرحی برای بازگرداندن وجوه مشتریان است.

در 1 دسامبر، FTX ژاپن تأیید کرد که دارایی های کاربر جدا از دارایی های صرافی است، همانطور که توسط مقررات ژاپن الزامی شده است.

در حال حاضر، FTX Japan مدعی است که تمرکز اصلی آن فعال کردن مجدد برداشت‌ها است و طبق گزارش‌ها قصد دارد تا پایان سال 2022 این کار را انجام دهد.
نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید