خانه شهری متصل به FTX در واشنگتن دی سی فهرست نشده است: گزارش


چند بلوک دورتر از ساختمان کنگره ایالات متحده، این خانه شهری متعلق به Pandemic Protection است، یک سازمان غیرانتفاعی که توسط برادر SBF، گابریل بنکمن-فرید، تأسیس شده است.

وال استریت ژورنال گزارش داد، ملکی که به مخارج سیاسی سام بنکمن-فرید مرتبط است، پس از اینکه با وجوه مشتریان FTX مرتبط شد، به عنوان نمایش “حسن نیت” توسط فروشنده از بازار خارج شد.

این خانه شهری که چند بلوک دورتر از ساختمان کنگره ایالات متحده در محله کاپیتول هیل قرار دارد، متعلق به سازمانی غیرانتفاعی Guarding Against Pandemics است که توسط گابریل بنکمن-فرید، برادر مدیر عامل سابق بازار سهام ورشکسته تاسیس شده است.

در پرونده های دادگاه در ژانویه، مدیریت جدید FTX ادعا کرد که از سرمایه مشتری برای خرید ملک به مبلغ 3.3 میلیون دلار سوء استفاده شده است. پس از تماس رسانه‌ها با مشاور املاک در مورد ملک، سازمان حفاظت از همه‌گیر این فهرست را پس گرفت.

سخنگوی گاردینگ علیه همه‌گیری به WSJ گفت که گابریل دیگر بخشی از سازمان نیست. اخیرا، طلبکاران FTX درخواست احضاریه برای اسناد از مادر بانکمن-فرید، باربارا فرید و گابریل کرده اند، با این استدلال که آنها به درخواست های قبلی برای اطلاعات پاسخ نداده اند.

با توجه به سوابق دارایی خود، این سازمان غیرانتفاعی به دنبال آن بود که آن را به لابی‌گر میچ باین‌ول و همسرش سوزان باین‌ول در آوریل 2022 به بهایی که پرداخت کرد، بفروشد.

مرتبط: شرکت خواهر FTX Alameda Research از Voyager Digital به مبلغ 446 میلیون دلار شکایت کرد

ساختمان سه طبقه 4100 فوت مربع است، دارای 4 اتاق خواب است و طبق گزارشات به عنوان دفتر سازمان استفاده می شده است و ایستگاه های کاری در اتاق های مختلف قرار داده شده است. چندین خانه باز توسط شرکت املاک و مستغلات مسئول فهرست ترتیب داده شد، اما هیچ پیشنهادی برای خرید ارائه نشد.

کمک های مالی FTX به احزاب سیاسی و نامزدها توسط دادستان های ایالات متحده بررسی می شود. بنکمن-فرید 5.2 میلیون دلار به کمپین انتخابات ریاست جمهوری 2020 جو بایدن کمک کرد و او را به دومین “مدیرعامل مشارکت کننده” تبدیل کرد. چند روز قبل از انتخابات میان دوره ای نوامبر 2022، او اعتراف کرد که یک “اهداکننده مهم” به هر دو طرف طیف سیاسی در واشنگتن بوده است.

تیم مدیریت جدید صرافی از زمان تشکیل پرونده ورشکستگی در 11 نوامبر برای شناسایی وجوه برای بازپرداخت طلبکاران کار می کند. به گفته اندی دیتدریک، وکیل FTX، این صرافی از ژانویه “5 میلیارد دلار پول نقد و ارز دیجیتال نقدی” را پس گرفت.

به گزارش کوین تلگراف، مقررات بازپس گیری می تواند کسب و کارها و سرمایه گذاران را مجبور به بازپرداخت میلیاردها دلاری که در ماه های قبل از سقوط صرافی ارز دیجیتال پرداخت کرده اند، داشته باشند.


نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید