FTX حساب های کاربران را به دلیل نگرانی های نقض سایبری کرول به حالت تعلیق در می آورد


تصمیم FTX به عنوان یک اقدام پیشگیرانه با هدف جلوگیری از حوادث احتمالی آینده یا آسیب های اضافی پس از حمله اخیر اتخاذ شد.

در پی نقض اخیر امنیت سایبری Kroll، FTX Derivatives Exchange، یک شرکت تجارت ارزهای دیجیتال که از نظر مالی دچار مشکل شده است، تصمیم گرفته است تا به طور موقت حساب های کاربران آسیب دیده را که به پورتال ادعاها دسترسی دارند، تعلیق کند.

تصمیم FTX این بود: ارسال شد این اقدام در X (که قبلاً توییتر نامیده می شد) به عنوان یک اقدام پیشگیرانه با هدف جلوگیری از رویدادهای احتمالی آینده یا آسیب های اضافی پس از حمله اخیر انجام شد. این تبادل به ارائه اطلاعات جامع تر در مراحل بعدی اختصاص دارد.

اکیداً به کاربران توصیه شده است که هیچ تغییری در ادعاهای خود ایجاد نکنند یا در برنامه های پذیرفته شده در رابطه با حادثه تغییری ایجاد نکنند. FTX تاکید کرد که تمام داده‌های ادعایی ارسال شده از طریق پورتال ادعای مشتریان Kroll امن، با دقت ثبت شده و کاملا معتبر است.

اداره بازسازی Kroll، ادعاها و نماینده گزارش‌دهنده تعیین‌شده FTX برای رسیدگی‌های ورشکستگی در حال انجام، با نقضی مواجه شد که منجر به افشای داده‌های غیر حساس در مورد شاکیان درگیر در پرونده ورشکستگی شد. در پاسخ، کرول به FTX از مدیریت فعال وضعیت و نظارت مستمر اطمینان داد. سپس FTX پیشنهاد کرد که این اطمینان را با تأیید اینکه این نقض تأثیری بر امنیت رمزهای عبور حساب، سیستم‌های داخلی یا وجوه مالی نداشته است، اثبات کند.

مرتبط با: قاضی دفاعیات سام بنکمن-فرید را در برابر 4 میلیون صفحه از شواهد تازه فاش شده خواهد شنید

FTX از طریق برنامه X گزارش داد که این حادثه در Kroll رخ داده است و Kroll مستقیماً افراد آسیب دیده را از اقدامات احتیاطی برای محافظت از خود آگاه می کند. FTX توضیح داد که Kroll به رمزهای عبور حساب FTX اهمیتی نمی دهد و سیستم های داخلی FTX تحت تأثیر قرار نمی گیرند.

با این حال، ZachXBT، تحلیلگر بلاک چین تایید کرده است که ایمیل های فیشینگ شروع به دستیابی به مشتریان FTX کرده اند و نشان می دهد که اطلاعات شخصی آنها ممکن است به خطر بیفتد.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می‌زند؟
نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید