شرکت های وابسته به FTX در بلوک حراج، از جمله LedgerX، 117 خریدار علاقه مند را جذب می کنند.

شرکت های وابسته به FTX در بلوک حراج، از جمله LedgerX، 117 خریدار علاقه مند را جذب می کنند.


چهار شرکتی که به عنوان بخشی از شکایت ورشکستگی برای فروش گذاشته شده اند عبارتند از Embed، LedgerX، FTX Japan و FTX Europe.

حدود 117 طرف برای خرید یک یا چند شرکت تابعه مستقل FTX از جمله FTX Japan، FTX Europe، LedgerX و Embed ابراز علاقه کرده اند.

این پرونده در 8 ژانویه توسط کوین کافسکی، شریک بانک سرمایه گذاری Perella Weinberg که نماینده FTX USA و شرکت های تابعه آن است، به دادگاه آورده شد. همانطور که کافسکی اشاره می کند:

تقریباً 117 طرف در سراسر جهان، از جمله طرف‌های مختلف مالی و استراتژیک، نسبت به خرید بالقوه یک یا چند شرکت به وام گیرندگان ابراز علاقه کرده‌اند.

وی افزود: بدهکاران 59 قرارداد عدم افشای اطلاعات را با طرف های بالقوه ای که به یک یا چند شرکت ابراز علاقه کرده اند، امضا کرده اند.

در حالی که توافقات قطعی انجام نشده است، آنها ممکن است به اطلاعاتی برای تسهیل بررسی دقیق، مانند جزئیات مربوط به عملیات، امور مالی و فناوری واحد تجاری دسترسی داشته باشند.

به گفته وکلای بدهکاران FTX، چهار شرکتی که برای فروش گذاشته شده اند عبارتند از Embed، LedgerX، FTX Japan و FTX Europe.

الان رای بدهید!

طبق این پرونده، حدود 50 طرف به Embed علاقه مند بودند، 56 طرف به LedgerX نگاه کردند، 41 طرف گفتند که به FTX ژاپن علاقه مند هستند و 40 طرف گفتند که به FTX Europe علاقه مند هستند.

Embed یک شرکت مبادله ای است که FTX در ژوئن 2022 برای بهبود سهام و عرضه سهام خود خریداری کرد. LedgerX یک بورس اوراق بهادار و اختیار معامله ارز دیجیتال است که توسط کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) تنظیم می شود که توسط FTX در آگوست 2021 خریداری شد.

FTX Japan و FTX Europe زیرمجموعه های مستقل FTX global هستند اما در ماه دسامبر مشمول مجوزها و تعلیق تجاری شدند.

مربوط: FTX تنها در 9 ماه 40 میلیون دلار برای غذا، پرواز و هتل هزینه کرد: پرونده های دادگاه

در ماه دسامبر، FTX به دنبال مجوز از دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای فروش شعبه های ژاپنی و اروپایی این شرکت، علاوه بر دو شرکت تسویه حساب شد.

دوره اولیه ارسال برای چهار شرکت از 18 ژانویه تا 1 فوریه خواهد بود.


نویسنده: Martin Young

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉