وکلا و مشاوران ورشکستگی FTX در ماه فوریه 32.5 میلیون دلار به جیب زدند


هزینه های بازپرداخت تیم عظیم وکلای FTX در ماه فوریه مانند ماه گذشته گزاف است.

دور هزینه های قانونی فوریه برای صرافی ارزهای دیجیتال FTX ورشکسته منتشر شده است و همچنان رقمی هشداردهنده برای وام گیرندگان است.

مجموعه‌ای از پرونده‌های دادگاه از 4 آوریل تا 10 آوریل، بیانیه‌های هزینه ماهانه شرکت‌های حقوقی درگیر در روند ورشکستگی FTX را که در مجموع حدود 32.5 میلیون دلار برای ماه فوریه بود، شرح داد.

این رقم شامل غرامت رئیس بازسازی و مدیر عامل شرکت جان جی. ری سوم، که در ماه فوریه 305,000 دلار به جیب زد، بر اساس پرونده مارس، نمی شود.

حقوق ماه مارس ری نیز با رقم مشابهی همراه بود و پرونده او در 10 آوریل مجموع دستمزدها و هزینه های او را 329173 دلار نشان می داد.

صورتحساب رئیس FTX 1300 دلار در ساعت بود و 255.9 ساعت کار برای دوره اول مارس تا 31 مارس گزارش شد. این باعث می شود هزینه های آنها 327470 دلار و مابقی 1703 دلار برای بلیط هواپیما، اقامت، حمل و نقل، غذا و سایر هزینه ها باشد.

هزینه‌های جان جی ری سوم و صورت‌حساب‌های ساعتی ماه مارس. منبع: کرول

شرکت حقوقی Quinn Emanuel Urquhart و Sullivan درخواست بازپرداخت بیش از 2.7 میلیون دلار برای ماه فوریه کرده اند. شرکای این شرکت بین 1246 تا 1917 دلار در ساعت صورت حساب می‌دادند، در حالی که شرکا بین 747 تا 1183 دلار صورت‌حساب داشتند. تعداد کل ساعت های صورتحساب برای شرکت تقریباً 2610 ساعت بود.

بیانیه دستمزد 167 صفحه ای از کوین امانوئل اورکوهارت و سالیوان گزارش دادند که بزرگترین صورتحساب او برای “تحقیق” بوده است. منبع: کرول

پرونده های 4 آوریل برای شرکت حقوقی Alvarez و Marsal و مشاور تحقیقاتی پزشکی قانونی Alix Partners به ​​ترتیب بیانیه های دستمزد ماه فوریه را به مبلغ 11.9 میلیون دلار و تقریباً 3.6 میلیون دلار شرح دادند.

بیشترین مبلغ درخواست شده از سوی شرکت های حقوقی سالیوان و کرامول بود که در ماه فوریه به FTX مجموعاً بیش از 13.4 میلیون دلار برای کارهای انجام شده توسط یک تیم پررونق از وکلا و شرکا پرداخت کردند.

کارمندان سالیوان و کرامول در ماه فوریه بیش از 12000 ساعت در FTX کار کردند. منبع: کرول

در همین حال، در پایین ترین سطح مقیاس، شرکت بانکداری سرمایه گذاری Perella Weinberg Partners 77,891 دلار صورتحساب داشت در حالی که شورای ورشکستگی Landis Rath و Cobb برای فوریه 582,604 دلار صورتحساب داشتند.

مطالب مرتبط: طبق پرونده‌های دادگاه، کنترل‌های مالی FTX یک «هوچ» از برنامه‌ها هستند

طبق اسناد دادگاه قبلی، مشاوران و وکلای صرافی ورشکسته مبلغ مشابهی را در ژانویه صورتحساب کردند، به طوری که FTX در ژانویه 34.18 میلیون دلار برای خدمات ترکیبی خود هزینه کرد.

هزینه‌ها، بازپرداخت‌ها و هزینه‌هایی که FTX به جامعه وکلا، شرکا، حقوقدانان، حسابداران، بازپرسان، مدیران و مدیران پرداخت کرده است، برای مشتریانی که هنوز منتظر پاداش هستند، سخت است.

ورشکستگی هنوز تمام نشده است و سالیوان و کرامول به تنهایی صدها میلیون دلار را قبل از پایان تحقیقات ورشکستگی شرکت جمع آوری خواهند کرد.

ویژگی: همه چیز برای قاضی روبات بالا می رود: هوش مصنوعی و بلاک چین می توانند سالن دادگاه را متحول کنند


نویسنده: Martin Young

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید