طبق گزارشات، FTX 3 ماه دیگر طول کشید تا تمام فعالیت های خود در ژاپن را متوقف کند


مقامات ژاپنی مهلت تعلیق FTX ژاپن را به تعویق انداخته اند زیرا این شرکت تاکنون نتوانسته است دارایی ها را از سپرده به طلبکاران بازگرداند.

زیرمجموعه ژاپنی صرافی ارزهای دیجیتال منحل شده FTX، تأییدیه تنظیم کننده های محلی را برای ادامه حل مشکلات مربوط به برداشت تا سال آینده دریافت کرده است.

به گزارش رویترز، دفتر مالی محلی کانتو، یک تنظیم کننده مالی محلی زیر نظر وزارت دارایی ژاپن، بیانیه ای در رابطه با عملیات FTX ژاپن صادر کرده است.

مقام ژاپنی مهلت تعلیق FTX را تا 9 مارس 2023 به تعویق انداخت و محدودیت زمانی اولیه را سه ماه تمدید کرد. در اواسط نوامبر، آژانس خدمات مالی ژاپن (FSA) ابتدا از FTX Japan درخواست کرد تا دستورات کاری را تا 9 دسامبر متوقف کند.

بر اساس این اعلامیه، دفتر مالی محلی کانتو دستور تمدید مهلت داده است زیرا FTX ژاپن تاکنون قادر به بازگرداندن دارایی‌ها از امانت به طلبکاران نبوده است. رگولاتور تاکید کرد که سیستم معاملاتی FTX ژاپن همچنان ناکارآمد است.

FTX ژاپن بعداً در یک پست وبلاگی آخرین اخبار را تأیید کرد و خاطرنشان کرد که صرافی با “طرح توسعه تجاری” که این شرکت در نوامبر به دفتر مالی محلی کانتو ارائه کرده است، در حال حرکت است. صرافی اشاره کرد که این پلتفرم از کار افتاده است. این تابع افزود که “امکان بازگرداندن سریع دارایی های مشتری وجود ندارد.”

مربوط: صرافی Liquid متعلق به FTX همه تراکنش ها را پس از توقف برداشت متوقف می کند

این خبر اندکی پس از آن منتشر شد که FTX ژاپن نقشه راه را برای از سرگیری برداشت ها در اول دسامبر منتشر کرد. صرافی قبلا تایید کرده بود که دارایی های مشتریانش بخشی از روند ورشکستگی FTX نیست. این شرکت در ابتدا قصد داشت تا پایان سال 2022 به برداشت خود ادامه دهد.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، FTX پس از خرید صرافی ارز دیجیتال ژاپنی Liquid در ماه فوریه، بازوی ژاپنی خود را در ژوئن 2022 راه اندازی کرد.


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید