FTX پیش از اعلام ورشکستگی ۱۲ میلیون دلار به یک شرکت حقوقی نیویورک پرداخت

FTX پیش از اعلام ورشکستگی ۱۲ میلیون دلار به یک شرکت حقوقی نیویورک پرداخت


Sullivan & Cromwell LLP (S&C)، یک شرکت حقوقی مستقر در شهر نیویورک، 12 میلیون دلار از شرکت West Realm Shires Services Inc. به نمایندگی از FTX برای خدمات حقوقی دریافت کرد.

صرافی منحل شده کریپتو FTX به وکلای ورشکستگی 12 میلیون دلار به عنوان وثیقه برای پرداخت هزینه‌ها و هزینه‌های خود در جریان رسیدگی به ورشکستگی فصل 11، بر اساس پرونده دادگاه 21 دسامبر، پرداخت کرده است.

Sullivan & Cromwell LLP (S&C)، یک شرکت حقوقی مستقر در شهر نیویورک، 12 میلیون دلار از شرکت West Realm Shires Services Inc. به نمایندگی از FTX برای خدمات حقوقی دریافت کرد. علاوه بر این، پرونده تأیید کرد که در 90 روز گذشته، یعنی 26 آگوست 2022، FTX تقریباً 3.5 میلیون دلار به S&C پرداخت کرده است.

قطعه ای از پرونده قضایی که پرداخت های گذشته توسط FTX به شرکت حقوقی S&C را شرح می دهد. منبع: aboutblaw.com

طبق اطلاعات ارائه شده، FTX حداقل 15.5 میلیون دلار برای اهرم و حفظ خدمات حقوقی S&C پرداخت کرده است. این پرونده همچنین نشان داد که S&C در حال حاضر تقریباً 9 میلیون دلار از مبلغ 12 میلیون دلاری را در اختیار دارد.

پس از یکسری پرداخت‌ها، FTX در 11 نوامبر اعلام ورشکستگی کرد که با استعفای مدیرعامل سام بنکمن-فرید همراه بود. در نتیجه تعطیلی بعدی صرافی کریپتو، سرمایه گذاران FTX دسترسی به وجوه ذخیره شده در صرافی را از دست دادند.

برای برخی صرافی‌ها، بازیابی اعتماد سرمایه‌گذاران به معنای به اشتراک گذاشتن شواهدی مبنی بر وجود وجوه کاربران از طریق طرح‌های اثبات ذخیره (POR) است. در سوی دیگر این طیف، ری یوسف، مدیرعامل Paxful با ایده بیت کوین خودسرپرست (BTC) طرف شد.

مربوط: توییتر کریپتو با وثیقه 250 میلیون دلاری SBF سردرگم شد و به لوکس بازگشت

قاضی منطقه، رونی آبرامز، پس از افشای این که یک شرکت حقوقی که همسرش مالک آن بود، در سال 2021 به بازار سهام مشاوره می‌داد، مشارکت خود را از دعوای FTX انصراف داد.

وی با بیان اینکه همسرش در هیچ یک از این نمایندگی ها دستی نداشت، افزود:

با این حال، برای جلوگیری از هرگونه تعارض احتمالی یا ظاهر شدن درگیری، دادگاه خود را از این اقدام نجات می دهد.

خروج قاضی آبرامز از پرونده FTX برای از بین بردن هرگونه تضاد منافع در پرونده FTX بود.


نویسنده: Arijit Sarkar

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉