صرافی Liquid متعلق به FTX همه تراکنش ها را پس از توقف برداشت متوقف می کند


توقف عملیاتی Liquid پنج روز پس از آن اتفاق می افتد که صرافی تمام برداشت ها را به دلیل تشکیل پرونده FTX برای ورشکستگی به حالت تعلیق درآورد.

Liquid طبق دستورالعمل FTX Trading کلیه معاملات روی پلتفرم خود را به حالت تعلیق درآورده است. اعلام کرد در توییتر در 20 نوامبر. این بیانیه نشان می‌دهد که Liquid Exchange “همه اشکال معاملات” را به دلیل فرآیند بخش 11 در دادگاه‌های دلاور متوقف کرده است.

ما این کار را از آن زمان به بعد هنگام ارزیابی وضعیت انجام دادیم. ما در حال کار بر روی این مسائل هستیم و سعی خواهیم کرد تا زمانی که زمانش برسد، به‌روزرسانی جامع‌تری ارائه کنیم.»

توقف عملیاتی Liquid پنج روز پس از آن صورت می‌گیرد که صرافی تمام برداشت‌ها از پلتفرم خود را به دلیل رعایت الزامات مربوط به تراکنش‌های داوطلبانه فصل 11 تعلیق کرد. آژانس خدمات مالی ژاپن قبلاً از FTX Japan، یکی دیگر از شرکت های تابعه محلی FTX، درخواست کرده بود تا دستورات کاری خود را در 10 نوامبر متوقف کند.

همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph گزارش شده بود، Liquid تنها زیرمجموعه FTX نیست که به دلیل روند ورشکستگی شرکت مادرش با مشکلاتی مواجه است. پس از اینکه FTX USA در ماه سپتامبر دارایی‌های آن را خریداری کرد، وام‌دهنده رمزنگاری ورشکسته Voyager Digital در تلاش است تا خریدار دیگری پیدا کند. Cointelegraph در 13 نوامبر گزارش داد صرافی کریپتو کراس تاور در حال کار بر روی یک پیشنهاد تجدید نظر شده برای دارایی های وویجر است، و وویجر روند مناقصه خود را دوباره باز می کند.

مربوط: ریپل معاملاتی را برای دارایی های FTX در نظر می گیرد: برد گارلینگ هاوس

سایر شرکت های تابعه FTX، از جمله LedgerX، که به عنوان مشتقات FTX ایالات متحده فعالیت می کند، فعالانه در حال تلاش برای جدا شدن از FTX هستند. بر اساس بررسی استراتژیک دارایی های جهانی FTX، LedgerX به عنوان یک بدهکار در پرونده ورشکستگی FTX معاف شده است. طبق بررسی شرکت خدمات مالی Perella Weinberg، بسیاری از شرکت‌های تابعه تحت نظارت یا مجوز FTX دارای «ترازنامه پرداخت، مدیریت مسئول و امتیازات ارزشمند» هستند.

پرلا وینبرگ برخی از زیرمجموعه های FTX دارای بدهی را شناسایی کرد، از جمله FTX Japan، Quoine، FTX Turkey Technology & Trade، FTX EU، FTX Exchange FZE و Zubr Exchange.

صرافی ارزهای دیجیتال ژاپنی Liquid با توجه به درخواست FTX برای حمایت از ورشکستگی فصل 11 در ایالات متحده، کلیه معاملات خود را به حالت تعلیق در می آورد.
نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید