مینی‌سریال FTX به پوشش «وحشیانه‌ترین کلاهبرداری‌هایی که تا کنون انجام شده است» ادامه می‌دهد.


طبق گزارش‌ها، Russo در استدلال خود برای ایجاد نمایش، FTX “یکی از گستاخانه‌ترین کلاهبرداری‌هایی بود که تا کنون انجام شده است”.

یک سریال محدود هشت قسمتی که به بررسی انحلال و رسوایی های صرافی شکست خورده رمزارز FTX و رهبری آن می پردازد، قرار است به زودی تولید خود را آغاز کند.

این سریال توسط شرکت فناوری آمازون خریداری شده است و احتمالاً در سرویس پخش ویدیوی پرایم آمازون پخش خواهد شد.

مجله سرگرمی Variety در 23 نوامبر گزارش داد که روزنامه نگارانی که در مورد FTX و بنیانگذار آن، سام بنکمن-فرید، گزارش می دهند، ظاهراً بر اساس “خودی ها” هستند.

برادران جو و آنتونی روسو که به خاطر کارگردانی Avengers: Endgame و بسیاری دیگر از فیلم های مارول مشهور هستند، این ایده را به آمازون فروختند و قرار است این مینی سریال را کارگردانی کنند.

جزئیاتی از قبیل اینکه سریال به کدام سمت می رود، از کدام منبع فیلمبرداری می شود، بر روی چه دوره زمانی و افرادی که روی آنها تمرکز خواهد کرد، فعلاً مخفی نگه داشته می شود.

در یک سری دلایل برای دنبال کردن داستان FTX، برادران روسوس به ورایتی گفتند که آنچه در بازار سهام اتفاق افتاد «یکی از وقیحانه‌ترین کلاهبرداری‌هایی بود که تاکنون انجام شده است» و درباره بانکمن-فرید گفتند:

“در مرکز همه اینها یک شخصیت بسیار مرموز با انگیزه های پیچیده و بالقوه خطرناک قرار دارد. ما می خواهیم بفهمیم چرا.»

آمازون قرار است تولید این سریال را از مارس 2023 آغاز کند و در حالی که شخصیت ها و بازیگرانی که نقش آنها را بازی می کنند مشخص نیستند، طبق گزارش ها، روس ها در حال مذاکره با بازیگران قبلی مارول هستند که با آنها کار کرده اند تا نقش های اصلی را ایفا کنند.

ایده فیلم‌های الهام‌گرفته از FTX مانند The Big Short و Wolf of Wall Street بیش از یک هفته پیش در توییتر مورد کنایه قرار گرفت و برخی از اعضای جامعه قبلاً ابتکار عمل را برای انتخاب سم بنکمن-فرید به دست گرفته‌اند. سایر بازیکنان مرتبط مانند مدیر عامل Alameda Caroline Ellison، مدیر عامل Binance Changpeng Zhao، و Terra’s Do Kwon.

یکی از کاربران توییتر ایده «FTX THE MOVIE» را مطرح کرد و جیمی او یانگ کمدین را در نقش جونا هیل از گرگ وال استریت و چانگ پنگ ژائو برای بازی در نقش Bankman-Fried در 12 نوامبر انتخاب کردند.

کاربر دیگری با تقلید از گرگ وال استریت و تمسخر موضع فلسفی بانکمن-فرید در مورد کمک به دیگران، پوستری تبلیغاتی با تفسیر خودش از عنوان فیلم ساخت: «گرگ قربانی مؤثر».

به نظر می‌رسد که هالیوود مشتاق است حقوق داستان‌های متمرکز بر فروپاشی صرافی‌های ارز دیجیتال جهان را به دست آورد.

مربوط: سم بنکمن-فرید هنوز در رویدادها صحبت می کند و جامعه خشمگین است

مایکل لوئیس، نویسنده و روزنامه‌نگار مالی، که بیشتر به خاطر کتابش با عنوان «کوتاه بزرگ» درباره بحران مالی سال 2008 شناخته می‌شود، پس از گذراندن شش ماه با بنکمن-فرید در ماه‌های منتهی به FTX، به دنبال فروش حقوق کتاب یک داستان FTX است. سقوط – فروپاشی.

طبق گزارش‌ها، شرکت بزرگ فناوری اپل، با پیشی گرفتن از رقبای آمازون و نتفلیکس، با هدف ایجاد یک فیلم برای سرویس پخش ویدیوی خود اپل تی‌وی پلاس، پیشتاز در زمینه حقوق است.
نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید