با وجود روند ورشکستگی، آرم های FTX و مواد تبلیغاتی هنوز در همه جا وجود دارد


در حالی که برخی از مقامات تمام آثار معاملات خود با FTX را حذف کرده‌اند، برند این شرکت هنوز در برخی از باشگاه‌ها و محصولات دیده می‌شود.

قبل از مشکلات نقدینگی نوامبر و اعلام ورشکستگی، FTX به دلیل موضع پربار خود در انجام معاملات اسپانسر شناخته شده بود. حتی از آنجایی که بسیاری در داخل و خارج از فضا، بازار سهام را با مؤسسات مالی در حال ورشکستگی مرتبط می دانند، بقایای بمب درخشنده تبلیغاتی که جهان رها کرده است، به این زودی ها از بین نخواهد رفت.

شرکت کنندگان در رالی موتوری Gumball 3000 که در ماه نوامبر در ابوظبی برگزار شد، در رسانه های اجتماعی اشاره کردند که نشان FTX را دارد، مچ بندهای رویداد و تبلیغات در چندین وسیله نقلیه و شهرها. صرافی ارز دیجیتال در زمان انتشار به عنوان حامی در وب سایت رویداد ظاهر نشد.

در سال 2021، این شرکت کریپتو بدنام قراردادی 135 میلیون دلاری برای تغییر نام استادیوم NBA Miami Heat به FTX Arena تا سال 2040 امضا کرد. پس از تشکیل پرونده FTX برای ورشکستگی، مقامات در شهرستان Miami-Dade شکایتی را برای پایان دادن به حقوق نامگذاری در 22 نوامبر تنظیم کردند. توافق. جلسه استماع این موضوع برای 16 دسامبر برنامه ریزی شده است، اما در زمان انتشار، لوگوی FTX هنوز در سراسر باشگاه ورزشی میامی آویزان است و آن را به تمسخر در اینترنت تبدیل می کند:

در حالی که توکن FTX (FTT) چیزی نیست که کاربران ارز دیجیتال بخواهند به آن بچسبند، ورشکستگی شرکت می تواند ارزش محصولات تبلیغاتی آن را افزایش دهد. FTX اسپانسر تیم مسابقه بین المللی فرمول 1 با حمایت برند خودروهای لوکس مرسدس بود. برخی از هواداران گزارش شده است خودروی مرسدس دیگر نشان FTX را در گرندپری سائوپائولو که در زمان اعلام ورشکستگی شرکت برگزار شد، ندارد و بسیاری به این نکته اشاره می‌کنند که این تیم هنوز به‌طور برجسته برند شرکت را روی کلاه‌های خود حمل می‌کند:

مربوط: تیم ورزشی TSM قرارداد حمایت مالی 210 میلیون دلاری با FTX را به حالت تعلیق درآورد

دیگر مشارکت‌های بین صرافی و سازمان‌های ورزشی شامل تاییدیه‌های تام بردی، مدافع NFL و استفن کوری، یک شراکت جهانی با شورای بین‌المللی کریکت، یک قرارداد پنج ساله با لیگ برتر بیسبال و یک قرارداد ده ساله برای خرید است. حقوق نامگذاری استادیوم Cal Memorial در برکلی – اکنون FTX Field. با وجود مسئولین قراضه برای اینکه دیگر خدمات FTX را تبلیغ نکنند، برخی از آرم‌های صرافی ممکن است نتوانند به طور کامل ترکش تبلیغاتی را که شرکت پخش کرده است حذف کند.
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید