وکلای FTX و طلبکاران از درخواست SBF برای بازپرداخت هزینه های قانونی انتقاد می کنند


کمیته طلبکاران و وکلای FTX چندین استدلال را در به چالش کشیدن ادعای بانکمن فرید ارائه کردند. تاریخ رسیدگی برای 12 آوریل تعیین شد.

درخواست جدید سام بانکمن فرید برای بازپرداخت هزینه های حقوقی با مخالفت شدید کمیته وکلا و طلبکاران نماینده صرافی ارزهای دیجیتال مواجه شده است.

بر اساس گزارش قبلی Cointelegraph، وکلای Bankman-Fried در 15 مارس شکایتی را برای پوشش هزینه های دادگاه توسط بیمه نامه های مدیران و افسران (D&O) تنظیم کردند. صف پرداخت

در درخواست تجدیدنظر 29 مارس، وکلای FTX به تلاش Bankman-Fried برای اولویت دادن به هزینه های قانونی خود به قیمت سایر شاکیان بالقوه اعتراض کردند:

«این غیرمنصفانه، ناعادلانه و مغایر با مصالح عدالت خواهد بود که به آقای آقایی اجازه دهیم.

وکلای FTX استدلال می کنند که اگر دادگاه به نفع Bankman-Fried رای دهد، پرداخت بیمه باید برای سایر مدیران و افسرانی که ادعایی در مورد وجوه دارند اعمال شود.

کمیته رسمی بستانکاران بدون وثیقه نیز در همان روز درخواست تجدیدنظر داد و استدلال کرد که Bankman-Fried “اینگونه نیست” و بیان کرد که بیمه نامه های D&O فقط “زمانی که آنها تصمیمات صادقانه در روند عادی تجارت می گیرند” اعمال می شود. درخواست کردن

این کمیته استدلال کرد که دادگاه باید این درخواست را رد کند و بانکمن-فرید را “مجرم یکی از بزرگترین کلاهبرداری های جنایی دهه گذشته” نامید.

قبل از درخواست سام بنکمن فرید، این احساس توسط برخی از جامعه ارزهای دیجیتال تکرار شد.

بیمه مسئولیت مدیران و افسران (D&O) نوعی بیمه است که در صورت شکایت از افراد برای خدمت به عنوان مدیران یا افسران یک شرکت، از ضرر شخصی محافظت می کند. این سیاست‌ها همچنین می‌توانند توسط شرکت برای پوشش هزینه‌های قانونی و هزینه‌های متحمل شده در نتیجه شکایت علیه یک افسر یا مدیر سابق استفاده شوند.

با این حال، کمیته طلبکاران استدلال کرد که Bankman-Fried نتوانست ادعای خود را در مورد 10 میلیون دلار پوشش فعلی که در عوض باید برای پوشش زیان های FTX توجیه کند.

مرتبط با: SBF طبق قرارداد جدید وثیقه از استفاده از پیام رسان های آنلاین منع شد

بر اساس گزارش ها، مدیر عامل سابق FTX در حال حاضر هزینه های قانونی خود را با 10 میلیون دلاری که قبلاً به پدرش جوزف بنکمن هدیه داده بود، پس از قرض گرفتن بانکمن-فرید از Alameda Research پرداخت می کند.

بانکمن-فرید در 22 فوریه به 12 فقره اتهام از جمله اتهامات متعدد کلاهبرداری متهم شد و در 28 فوریه 12 نانوا را پس از ادعای استفاده از 40 میلیون دلار برای رشوه دادن به یک مقام چینی دستگیر کرد.

Web3 Player: ترکش الهام‌بخش در GDC، رویکرد گرم بلوک‌های Undead، سفر دوم
نویسنده: Luke Huigsloot

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید