FTX: "تلاش تحقیقاتی مشابه هرکول" برای شناسایی 5.5 میلیارد دلار دارایی های نقدی مورد نیاز است

FTX: “تلاش تحقیقاتی مشابه هرکول” برای شناسایی 5.5 میلیارد دلار دارایی های نقدی مورد نیاز است


وام گیرندگان گفتند که 1.7 میلیارد دلار پول نقد، 3.5 میلیارد دلار دارایی رمزنگاری و 0.3 میلیارد دلار اوراق بهادار پس از اعلام ورشکستگی FTX در فصل 11 شناسایی کردند.

وام گیرندگان پشت سر FTX دارایی های نقدی 5.5 میلیارد دلاری را شناسایی کرده اند، اما «کمبود قابل توجه دارایی دیجیتال» را در صرافی ارزهای دیجیتال ورشکسته و بازوی آن در ایالات متحده گزارش کرده اند.

در 17، FTX اعلام کرد که 1.7 میلیارد دلار پول نقد، 3.5 میلیارد دلار دارایی رمزنگاری و 0.3 میلیارد دلار اوراق بهادار پس از اعلام ورشکستگی فصل 11 شرکت در ماه نوامبر شناسایی کرده است. وام گیرندگان اضافه کردند که حدود 1.6 میلیارد دلار دارایی دیجیتال مرتبط با FTX.com را شناسایی کرده اند که تقریباً 426 میلیون دلار در اختیار کمیسیون اوراق بهادار باهاما و 181 میلیون دلار مربوط به FTX USA است.

جان ری، مدیرعامل FTX گفت: «ما در تلاش‌های خود برای به حداکثر رساندن پیشرفت‌ها پیشرفت قابل‌توجهی می‌کنیم، و تلاش تحقیقاتی عظیمی از تیم ما برای کشف این اطلاعات اولیه لازم بود. “ما از ذینفعان خود می خواهیم که درک کنند که این اطلاعات هنوز مقدماتی است و در معرض تغییر است. ما اطلاعات اضافی را در اسرع وقت ارائه خواهیم کرد.”

وام گیرندگان اضافه کردند که 742 میلیون دلار دارایی در سردخانه 1.6 میلیارد دلاری مرتبط با FTX.com را کنترل می کنند و 121 میلیون دلار برای انتقال در دسترس خواهد بود. وام گیرندگان 88 میلیون دلار در سردخانه FTX USA نگهداری می کردند که 3 میلیون دلار در حال انتقال بود.

دعوای ورشکستگی FTX که اکنون در ناحیه دلاور در جریان است، در نوامبر فاش کرد که این شرکت بیش از 3 میلیارد دلار به 50 طلبکار بزرگ خود بدهکار است – ممکن است بیش از یک میلیون طلبکار ادعای دارایی در صرافی ارز دیجیتال داشته باشند. جلسات دادگاه در ماه ژانویه حاکی از آن بود که FTX “5 میلیارد دلار پول نقد و ارزهای دیجیتال نقدی را بازیابی کرده است”، اما ممکن است کل بدهی این شرکت تا 8.8 میلیارد دلار باشد.

وام گیرندگان گفت: “بر اساس برآوردهای فعلی از مقدار دارایی های دیجیتال مرتبط با FTX.com و صرافی های FTX ایالات متحده تا تاریخ درخواست، هر دو صرافی دارای شکاف دارایی دیجیتال قابل توجهی هستند.”

مربوط: حمله رئیس سابق FTX ایالات متحده به SBF “ناامن” در یک درام توئیتری 49 قسمتی

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، با انتشار یک “نمای کلی قبل از کالبد شکافی” از ورشکستگی صرافی ارزهای دیجیتال در 12 ژانویه ادعا کرد که FTX USA “کاملاً توان پرداخت بدهی” دارد و می تواند کاربران خود را متحد کند. در آن زمان، او افزود که در صورت “راه اندازی مجدد” FTX International، ممکن است صرافی بتواند به مشتریان دارای دارایی های موجود بازپرداخت کند. Bankman-Fried در پرونده FTX با هشت اتهام از جمله نقض قوانین مالی مبارزات انتخاباتی و اتهامات کلاهبرداری الکترونیکی روبرو است.
نویسنده: Turner Wright

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉